Tato pozice již není k dispozici.

IT Servicedesk Expert

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Raiffeisenbank

Pozice

Popis pozice

Do našeho oddělení IT Service Desk hledáme spolehlivého kolegu / kolegyni, na hlavní pracovní poměr.U nás je to o vás.

Co bude vaším úkolem?

  • Administrace a správa SCCM a antivirového řešení.
  • Pokročilá podpora interních klientů.
  • Implementace nových nástrojů.
  • Rozvoj stávajících nástrojů.

Co u nás získáš

  • Flexibilní pracovní dobu po dohodě se šéfem.
  • Možnost do budoucna kariérně růst.
  • Zodpovědnou práci, která vám umožní rozvíjet své schopnosti a dovednosti.
  • Benefity na míru – třeba slevy u řady společností, kafeterie, týden dovolené navíc, multisportka, firemní škola, stravenky a další.
  • Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci, přímo u stanice metra C Pankrác.Jak se přihlásit?Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Požadavky na pozici

  • Jste pečlivý, svědomitý a zodpovědný člověk, který rád dotahuje věci do konce.
  • Rád/a pracujete s HW a SW.
  • Máte rád/a nové technologie.
  • Pracujete na svém rozvoji.