Raiffeisenbank

IT ADMINISTRÁTOR – Raiffeisen Leasing

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Praha

  • Bankovnictví, Finance
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Praha

Tato pozice byla obsazena!

Raiffeisenbank patří mezi největší banky na domácím trhu. Odborná i laická veřejnost je chválí za profesionální přístup ke klientům, špičkové produkty a služby i dobré hospodářské výsledky. Byli vyhlášeni nejlepší bankou v České republice. Jejich vizí je být nejrychleji rostoucí bankou na trhu, posláním je být klientsky nejpřívětivější a vynikat mezi ostatními bankami v oblasti zákaznické zkušenosti. Věří, že se jim to daří, neb se jim společným úsilím všech podařilo již dvakrát po sobě získat titul Klientsky nejpřívětivější banky. Jsou na to náležitě hrdí, ale současně si s pokorou uvědomují, jak je toto vyznamenání zavazující.

Popis pozice

Chcete se stát novou posilou IT týmu ve společnosti Raiffeisen – Leasing, s.r.o., jedné z předních, dynamicky se rozvíjejících, leasingových společností v České republice? Jste komunikativní? Proaktivita a analytické myšlení Vám nejsou cizí? Pak hledáme právě Vás.

Co bude vaším úkolem?

  • Zajišťovat technickou podporu/řešení požadavků zaměstnanců společnosti.
  • Instalovat software interním zaměstnancům dle jejich potřeby.
  • Softwareovou a databázovou podpora pro klíčový systém společnosti.
  • Podporovat běžící projekty z pohledu systémové podpory.
  • Řešit komplexní problémy s kolegy z okolních IT týmů.
  • Podílet se na vytváření a úpravě reportů a tiskových formulářlů aplikací.
  • Komunikovat a spolupracovat s externími dodavateli systémů, správci databází a infrastruktury.

Co u nás získáš

  • Mobilní telefon, notebook, sleva na firemní výrobky/služby, 5 týdnů dovolené, zdravotní volno/sickdays, benefity na míru/kafeterie.
  • Příjemné a dostupné místo práce na Praze 4 – Pankráci.
  • Možnost seberealizace a karierního růstu v rámci leasingu i IT.
  • Široký záběr svěřené agendy, možnost poznat klíčové procesy leasingu.

Vítané zkušenosti

  • Máte SŠ vzdělání s min. 3 letou praxí v oblasti aplikační podpory systémů, případně VŠ technického/ekonomického směru .
  • Ovládáte alespoň základní znalost SQL (Oracle Database), tvorba selectů apod.
  • Máte pokročilé znalosti v operačním systému MS Windows, MS Office.
  • Máte základní znalost MS ActiveDirectory (přístupová oprávnění apod.).
  • Přemýšlíte koncepčně a analyticky.
  • Umíte efektivně komunikovat s kolegy (především s obchodem a IT).
  • K práci přistupujete pozitivně, zodpovědně a samostatně.
  • Máte základní znalost odborné angličtiny se zaměřením na IT. Náskok před ostatními budete mít pokud:
  • Máte předchozí zkušenost na IT pozici ve společnosti obchodního typu/leasingové společnosti.
  • Máte zkušenosti v rámci aplikační podpory systémů.
  • SQL (Oracle Database) ovládáte na pokročilé úrovni.

  • Praha
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Jak taktně odmítnout pracovní nabídku?

Přijmout práci umí každý. Jak se ale zachovat v případě, kdy potřebujete firmu odmítnout? Je totiž možné, že obdržíte několik nabídek naráz.