Tato pozice již není k dispozici.

INTERNÍ AUDITOR - SPECIALIZACE KAPITÁLOVÉ TRHY

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Raiffeisenbank

Pozice

Popis pozice

Jsme počtvrté v řadě klientsky nejpřívětivější bankou roku v České republice, přijdete se k nám!Do týmu Interního auditu v Raiffeisenbank hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Interního auditora, která/ý má za sebou praktickou zkušenost v této oblasti a rád/a by se v ní dále rozvíjel/a.

Co budete na této pozici dělat?

  • Plánovat a provádět audit bankovních procesů se zaměřením na oblast kapitálových trhů
  • Projednávat zjištění, navrhovat doporučení a vypracovávat auditorské zprávy
  • Provádět následné audity s cílem zajistit implementaci doporučení/opatření v praxi

Co u nás získáš

  • Perspektivní a zodpovědnou práci v prostředí stabilní mezinárodní banky, která získala ocenění „Klientsky nejpřívětivější banka v ČR“ již počtvrté v řadě
  • Zdravé mezilidské vztahy, otevřenou komunikaci a důvěru – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují
  • Dobré platové ohodnocení
  • Prostor pro samostatnost, osobnostní, profesní a kariérní rozvoj
  • Zkušený a přátelský kolektiv
  • Školení v oblastech produktů, služeb, systémů a klíčových dovedností
  • Příjemné a snadno dostupné místo práce na Praze 4 – Pankráci
  • Benefity na míru – týden dovolené navíc, slevy u řady společností (a k tomu klasika – kafeterie, stravenky, výhodný úrok na hypotéku a další…)Více vám řekne náš profil na www.atmoskop.czJak se přihlásit?Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Požadavky na pozici

  • Máte VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • Máte zkušenosti v externím/interním auditu nebo v oblasti kapitálových trhů
  • Ovládáte MS Office, znalost SQL výhodou
  • Umíte plynně anglicky v mluvené i písemné formě
  • Máte výborné analytické, komunikační, prezentační a argumentační schopnosti
  • Jste ochotný/á dále se vzdělávat
  • Umíte pracovat samostatně i v týmu
  • Ovládáte základní znalost bankovních procesů/produktů

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".