Raiffeisenbank

INTERNÍ AUDITOR - Specializace Corporate Credit Risk

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Praha

  • Bankovnictví, Finance
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Praha

Tato pozice byla obsazena!

Raiffeisenbank patří mezi největší banky na domácím trhu. Odborná i laická veřejnost je chválí za profesionální přístup ke klientům, špičkové produkty a služby i dobré hospodářské výsledky. Byli vyhlášeni nejlepší bankou v České republice. Jejich vizí je být nejrychleji rostoucí bankou na trhu, posláním je být klientsky nejpřívětivější a vynikat mezi ostatními bankami v oblasti zákaznické zkušenosti. Věří, že se jim to daří, neb se jim společným úsilím všech podařilo již dvakrát po sobě získat titul Klientsky nejpřívětivější banky. Jsou na to náležitě hrdí, ale současně si s pokorou uvědomují, jak je toto vyznamenání zavazující.

Popis pozice

Do týmu Interního auditu v Raiffeisenbank hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Interního auditora, která/ý má za sebou praktickou zkušenost v této oblasti a rád/a by se v ní dále rozvíjel/a.

Co bude vaším úkolem?

  • Plánovat a provádět audit bankovních procesů se zaměřením na korporátní financování a compliance.
  • Projednávat zjištění, navrhovat doporučení a vypracovávat auditorské zprávy.
  • Provádět následné audity s cílem zajistit implementaci doporučení/opatření v praxi.

Co u nás získáš

  • Perspektivní a zodpovědnou práci v prostředí stabilní mezinárodní banky, která získala ocenění „Klientsky nejpřívětivější banka v ČR“ již počtvrté v řadě.
  • Zdravé mezilidské vztahy, otevřenou komunikaci a důvěru – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují.
  • Dobré platové ohodnocení.
  • Prostor pro samostatnost, osobnostní, profesní a kariérní rozvoj.
  • Zkušený a přátelský kolektiv.
  • Školení v oblastech produktů, služeb, systémů a klíčových dovedností.
  • Příjemné a snadno dostupné místo práce na Praze 4 – Pankráci.
  • Benefity na míru – týden dovolené navíc, slevy u řady společností (a k tomu klasika – kafeterie, stravenky, výhodný úrok na hypotéku a další…).

    Jak se přihlásit?

    Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

    1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko “Podat žádost: LinkedIn” - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

    2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko “Podat žádost” a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Vítané zkušenosti

  • Máte VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru.
  • Máte zkušenosti v externím/interním auditu nebo zkušenosti s řízením rizik či korporátního financování.
  • Ovládáte MS Office, znalost SQL výhodou.
  • Umíte plynně anglicky v mluvené i písemné formě.
  • Máte výborné analytické, komunikační, prezentační a argumentační schopnosti
  • Jste ochotný/á dále se vzdělávat.
  • Umíte pracovat samostatně i v týmu.
  • Ovládáte základní znalost bankovních procesů/produktů.

  • Praha
  • Přidat mezi oblíbené
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Jak sladit životopis s pracovní nabídkou

Nedílnou součástí hledání práce je odpovídání na spousty pracovních nabídek. Mnohé láká ušetřit si čas a rozesílat jeden univerzální životopis.

Neverbální komunikace na pohovoru

Profesní dráha, seznam dovedností, softskills... po hodinách práce máte pocit, že je vaše CV správně vymazlené...