Raiffeisenbank

INFORMATION SECURITY EXPERT - bezpečnostní monitoring

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Praha

  • Bankovnictví, Finance

  • Praha

Raiffeisenbank patří mezi největší banky na domácím trhu. Odborná i laická veřejnost je chválí za profesionální přístup ke klientům, špičkové produkty a služby i dobré hospodářské výsledky. Byli vyhlášeni nejlepší bankou v České republice. Jejich vizí je být nejrychleji rostoucí bankou na trhu, posláním je být klientsky nejpřívětivější a vynikat mezi ostatními bankami v oblasti zákaznické zkušenosti. Věří, že se jim to daří, neb se jim společným úsilím všech podařilo již dvakrát po sobě získat titul Klientsky nejpřívětivější banky. Jsou na to náležitě hrdí, ale současně si s pokorou uvědomují, jak je toto vyznamenání zavazující.

Popis pozice

Máte přehled nejenom o bezpečnostních technologiích, ale i způsobech jejich obcházení čí útocích na informační systémy? Není Vám cizí IT svět a je na vás maximální spolehnutí? Tým Informační bezpečnosti hledá nového kolegu/kolegyni, a pokud jste komunikativní a samostatný člověk s pozitivním přístupem, zkuste to s námi. U nás je to o vás.

Co bude vaším úkolem?

  • Zajistit bezpečností monitoring v IS banky, vyhodnocovat vzniklé události a řešit bezpečnostní incidenty, vyhodnocovat nová rizika, hrozby a útoky a s tím souvisí i návrh odpovídajících bezpečnostních opatření.
  • Vytvářet metodické postupy a interní standardy, stejně jako dohlížet na jejich dodržování a soulad s regulatorními požadavky.
  • V rámci týmu budete s ostatními spolupracovat na vývoji a zabezpečení IS banky a produktů (PC, sítě, servery, operační systémy, aplikace, cloudy atd.).

Co u nás získáš

  • Různorodou a zodpovědnou náplň práce, která Vám umožní rozvíjet své znalosti a schopnosti.
  • Zázemí stabilního zaměstnavatele a podporu pro osobní a profesní růst.
  • Možnost občasné práce z domova.
  • Benefity na míru – kafeterie, týden dovolené navíc, sickdays, multisport karta, firemní školka, zvýhodněné bankovní produkty nebo využití slev u řady partnerských společností.
  • Pohodový kolektiv kolegů a příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci.

Vítané zkušenosti

  • Se vyznáte v mezinárodních standardech a „best practice“ v oblasti IT.
  • Máte přehled o IT a bezpečnostních technologiích a za sebou 2 roky praxe (informační bezpečnosti, vývoj a provoz IT systémů).
  • Jste týmový hráč se vstřícným a proaktivním přístupem.
  • Se dokážete rychle zorientovat v nových technologiích.
  • Angličtina vám nedělá problém. Náskok před ostatními budete mít, pokud:
  • Máte zkušenost s procesy a systémy SIEM, zejména ArcSight.
  • Máte praktické zkušenosti se síťovými technologiemi a operačními systémy.
  • Se orientujete v bankovní problematice nebo finančním sektoru.
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na LinkedInu