Raiffeisenbank

FIREMNÍ PORADCE PRO SEGMENT SE - Brno

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Brno

  • Bankovnictví, Finance

  • Brno

Raiffeisenbank patří mezi největší banky na domácím trhu. Odborná i laická veřejnost je chválí za profesionální přístup ke klientům, špičkové produkty a služby i dobré hospodářské výsledky. Byli vyhlášeni nejlepší bankou v České republice. Jejich vizí je být nejrychleji rostoucí bankou na trhu, posláním je být klientsky nejpřívětivější a vynikat mezi ostatními bankami v oblasti zákaznické zkušenosti. Věří, že se jim to daří, neb se jim společným úsilím všech podařilo již dvakrát po sobě získat titul Klientsky nejpřívětivější banky. Jsou na to náležitě hrdí, ale současně si s pokorou uvědomují, jak je toto vyznamenání zavazující.

Popis pozice

Naše firemní centrum v Brně na Jánské ulici hledá nového kolegu / kolegyni, který/á bude poskytovat poradenství firemním klientů s obratem do 250 mil CZK.

Co bude vaším úkolem?

  • Obsluhovat stávající portfolio firemních klientů v segmentu SE.
  • Prostřednictvím poradenství prodávat celé spektrum bankovních produktů - financování provozních potřeb, investic, obchodních a exportních kontraktů, poskytování bankovních záruk a mnoho dalších …
  • Hledat nové obchodní příležitosti v regionu – akviziční činnost.
  • Posuzovat riziko obchodní transakce v souladu se standardy banky a strukturování úvěrových obchodů.
  • Spolupracovat s útvarem risk managementu, produktovými specialisty a s ostatními segmenty banky.

Co u nás získáš

  • Sehraný tým pod vedením Richarda Navary, který Vám stejnou měrou oplatí Vaši práci a podporu.
  • Perspektivní a zodpovědnou práci v prostředí stabilní mezinárodní banky, která získala ocenění nejlepší a klientsky nejpřívětivější banka v ČR.
  • Zdravé mezilidské vztahy, otevřená komunikace a důvěra – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují.
  • Možnost seberealizace a profesního růstu – kariérní posuny jsou u nás častější než jinde.
  • Příjemné pracovní prostředí v centru Brna.
  • Benefity na míru – stravenky, týden dovolené navíc, sick days, příspěvky na pojištění, výhodný úrok na hypotéku, a nebo třeba cafeterii – systém, kde si sám/sama navolíte benefity, na které chcete čerpat finanční dotaci.

    Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte se přihlásit a poslat nám svůj životopis.

    V případě dotazů jsem k dispozici na tel: 603 808 124.

    Podívejte se na náš profil i na www.atmoskop.cz

Vítané zkušenosti

  • Vynikáte v komunikačních a obchodních dovednostech – umíte jasně a srozumitelně vysvětlit podstatu produktu a jeho výhody.
  • Dokážete najít nové obchodní příležitosti.
  • Znáte bankovní produkty pro firemní klienty, principy firemní ekonomiky a financování, orientuje se ve finanční analýze.
  • Máte přehled o trhu a konkurenci a schopnost obhájit kreditní riziko a navrženou angažovanost klienta.
  • Cestování v regionu pro vás není problém (řidičský průkaz sk. B je podmínkou).
  • Výhodou je bankovní praxe na obchodní pozici a prokazatelné obchodní výsledky.
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na LinkedInu