FIREMNÍ PORADCE PRO KORPORÁTNÍ KLIENTY

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Raiffeisenbank

Pozice

Popis pozice

Máte zkušenosti na obchodní pozici v bance a chcete se posunout o krok dál? Pokud vás baví poskytovat poradenství firemním klientům a máte obchodního ducha, tak jste na správné adrese. Pro náš korporátní tým v Praze (obsluhující firmy obratově od 100 mil. Kč - 2 mld. Kč) hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Relationship Manager.

U nás je to o vás.

Co vás na této pozici čeká?

  • Hledání nových obchodních příležitostí v regionu – akviziční činnost
  • Obsluha stávajícího portfolia firemních klientů v segmentu MM
  • Poskytování celého spektra bankovních produktů firemní klientele (financování provozních potřeb, investic, obchodních a exportních kontraktů, poskytování bankovních záruk a mnoho dalších)
  • Posuzování rizik obchodní transakce v souladu se standardy banky a strukturování úvěrových obchodů
  • Uzavírání smluv o úvěrových obchodech s klienty
  • Spolupráce s útvarem risk managementu, produktovými specialisty a s ostatními segmenty banky

Pozice vám sedne, pokud:

  • Máte bankovní praxi na pozici firemního obchodníka v obdobném segmentu, nebo segmentu mikro firem a podnikatelů, k tomu prokazatelné obchodní výsledky
  • Dokážete najít nové obchodní příležitosti a dotáhnout je úspěšně do konce
  • Znáte bankovní produkty pro firemní klienty (především úvěrové)
  • Pracujete proaktivně a samostatně, ale zároveň umíte pracovat jako součást týmu
  • Výhodou je znalost finanční analýzy a cizích jazyků

Na co se můžete těšit?

  • Sehraný tým, který vám stejnou měrou oplatí vaši práci a podporu
  • Prostor pro uplatnění vlastních nápadů
  • Možnost seberealizace a profesního růstu – kariérní posuny jsou u nás častější než jinde
  • Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
  • Benefity na míru – stravenky, týden dovolené navíc, flexi days, narozeninový den, příspěvky na pojištění, výhodný úrok na hypotéku, anebo třeba cafeterii – systém, kde si sám/sama navolíte benefity, na které chcete čerpat finanční dotaci

Zaujala vás naše nabídka? Pošlete nám vaše CV.

Více se o nás můžete dozvědět i na našem profilu na www.atmoskop.cz

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".