Tato pozice již není k dispozici.

BANKOVNÍ PORADCE - Praha, Pankrác

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Raiffeisenbank

Pozice

Popis pozice

Na naši pobočku v Praze na Pankráci hledáme Bankovního poradce, který se postará o naše klienty a pomůže splnit jejich sny. Na této pozici máte možnost výrazně ovlivnit výši Vašeho výdělku. Těší se na vás tým kolegů a zkušená manažerka Lenka Chomová nejen oni vám pomohou se zaškolením. Pobočka je skvěle dostupná metrem, stanice Pankrác, metro C. Máme otevřeno od pondělí do pátku, bez směnného provozu.

Co vás čeká?

  • Stanete se tváří Raiffeisenbank, prvním a nejdůležitějším kontaktem pro naše klienty.
  • Budete umět vybrat správný produkt z naší pestré nabídky.
  • Ovládnete veškerou administrativu spojenou s obsluhou klienta.
  • Ke komunikaci s klienty budete používat osobní, telefonický i e-mailový kontakt.

Bez čeho se neobejdete?

  • Maturitního vysvědčení, které je potřebné pro certifikace.
  • Chuti rozvíjet své obchodní nadání – potěší nás vaše předchozí prodejní zkušenosti. Pokud je nemáte, umíme rozvinout váš talent.
  • Cizí jazyky (zejména angličtina) – nebojte se, nehledáme dokonalost, ale schopnost obsloužit klienta, který nehovoří česky.
  • Smysl pro humor – na našich pobočkách vládne dobrá nálada.

Na co se můžete těšit?

  • Výplatu máte každého 8. na účtu, skládá se z fixní mzdy a variabilní složky, která se řídí plněním plánu.
  • Když splníte plán na 100 %, vyděláte si 7.500 Kč. Strop je však až 15.000 Kč/měsíčně + fixní mzda.
  • První rok získáte 14 tis. v kafeterii, od druhého roku 27. tis bodů
  • 25 dní dovolené, čím déle s námi budete, tím více volna si můžete užít
  • 3 free days
  • Zvýhodněné bankovní produkty včetně hypotéky
  • Osobní rozvoj u nás není prázdná fráze. Těšit se můžete na propracovaná školení a skvělý tým, který se stará o vzdělávání pobočkové sítě. Digitální platformy, které RB nabízí zdarma zaměstnancům, jež vám usnadní přístup ke vzdělávání nejen z oboru. Zpřístupníme vám mnoho seminářů, které se věnují životním stylu – pro Raiffeisenbank je zdraví a spokojenost zaměstnanců prioritou.
  • V Raiffce se nebudete nudit, najdete nové přátele, osvojíte si bankovní know-how a otevře se vám mnoho kariérních příležitostí. Nezapomeňte, že 8 z 10 manažerů vyrostlo v Raiffce.
    Zaujala vás naše nabídka? Pošlete nám vaše CV, můžete jej poslat i na email romana.winklerova@rb.cz

Těšíme se na setkání s vámi.

Více se o nás můžete dozvědět i na našem profilu na www.atmoskop.cz

Společnost

rb

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".