Tato pozice již není k dispozici.

BANKÉŘ - Uherské Hradiště

Plný úvazek
Uherské Hradiště
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Raiffeisenbank

Pozice

Popis pozice

Jste zkušený bankéř nebo člověk sice bez zkušeností z banky, ale s duší obchodníka a zájmem o oblast financí? Pak jste ten/ta, koho hledáme. Vše potřebné vás naučíme a pomůžeme vám stát se profesionálem v oblasti poskytování finančních produktů. Nastartujte svou bankovní kariéru u nás v Raiffce na pobočce v Uherské Hradišti!
Těším se na vás já, František Uhlíř, manažer pobočky a celý náš tým prima kolegů. U nás je to o vás!

Čemu se spolu s námi budete věnovat?

  • V prvních týdnech se společně zaměříme na vaší adaptaci. Díky propracovanému školícímu systému proniknete do tajů bankovnictví, ve všem vás zaučíme a získáte potřebné certifikace.
  • Po zaučení se stanete profesionálem, který poskytuje prvotřídní klientský servis na osobních schůzkách i po telefonu a plní stanovený plán prodeje produktů.
  • Budete proaktivně poskytovat širokou paletu bankovních produktů dle potřeb klientů, a tak jim komplexně pomáhat ve všelikých životních situacích.

Na co se dále můžete těšit?

  • Možnost svou aktivitou ovlivnit výši měsíčního výdělku. Plnit měsíční obchodní cíle se vám vyplatí!
  • Kulturu stojící na otevřenosti, týmovosti a neformálních vztazích. Mrkněte na #zivotvraiffce a na www.atmoskop.cz.
  • Příležitost pro růst díky důmyslnému kariernímu systému. Mnoho specialistů a ředitelů u nás začínalo od píky.
  • A mnoho dalšího navíc:
  • 25 dnů dovolené.
  • 3 plně hrazené dny volna bez udání důvodu.
  • Až 27.000 Kč v Cafeterii, které můžete využít na Multisportku, dovolenou či cokoliv jiného.
  • Zvýhodněné bankovní produkty.
  • Slevy u partnerský společností, např. Premier Cinema, O2, Čedok.

Bez čeho se neobejdete?

  • Máte chuť obchodovat a nejlépe i nějakou obchodní praxi z banky či odjinud.
  • Baví vás komunikovat s lidmi a nebojíte se proaktivně zvednout telefon a domluvit si schůzku.
  • Je vám blízké digi prostředí. Klienty učíme pracovat s naší mobilní aplikací.
  • Doma máte minimálně maturitní vysvědčení.

Společnost

rb