Tato pozice již není k dispozici.

BANKÉŘ/KA - Příbram

Plný úvazek
Příbram
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Raiffeisenbank

Pozice

Popis pozice

Jsem Jana Housková a do svého čtyřčlenného týmu na pobočce v Příbrami aktuálně hledám novou posilu, která k nám zapadne především lidsky. Nemusíš být kandidát s hromadou zkušeností. Jsme malý tým a dbáme na to, abychom si to v práci dělali hezké. Považuji za důležité, že se na sebe v práci můžeme spolehnout a vzájemně si důvěřovat. To jsou hodnoty, na kterých stavím.

Za svou 19-letou praxi v bankovnictví jsem se naučila, že nikdo nemáme patent na rozum, proto vždy naslouchám dobrým nápadům a lidem ve svém týmu nechávám prostor vyniknout.

Zaujalo tě to? Tak neváhej a přihlas se. Rádi se s tebou potkáme.

Co vás čeká?

  • Získáte přehled o našich produktech a naši zkušení trenéři vás naučí jednat s klienty i pracovat v bankovních systémech.
  • Po nezbytné teoretické přípravě přijde praxe, ale bez obav, na nic nebudete sami. Při ruce budete mít zkušeného kolegu nebo kolegyni, kteří vám se vším pomohou.
  • Stanete se profi bankéřem a obchodníkem. Budete klientům pomáhat řešit jejich požadavky a dokážete nabídnou produkt jako ušitý pro jejich aktuální potřeby.
  • Těšit se můžete i na vstřícnou šéfku a prima tým na pobočce. Zakládáme si na práci v přátelské atmosféře.

Jak si vás představujeme?

  • Jste rádi v denním kontaktu s lidmi a nebojíte se komunikovat, osobně i telefonicky.
  • Máte chuť obchodovat a svůj obchodní um i dále zlepšovat. Nepotřebujete praxi, ale je nutné chtít na sobě pracovat.
  • Dokážete si stanovit cíl a jít za ním. Nechybí vám nadšení a odhodlání dotahovat věci do konce, a přesto neztratíte motivaci při prvním odmítnutí nabídky ze strany klienta.
  • Digitální prostředí vám není cizí a obsluhu bankovního účtu přes mobil vnímáte jako standard, který chcete šířit dál - na klienty.
  • Podmínkou je, že doma máte minimálně maturitní vysvědčení.

Na co se můžete těšit?

  • Smlouva je od začátku na dobu neurčitou. Ano, myslíme to s vámi vážně.
  • 5 týdnů dovolené a navíc další 3 dny volna na cokoliv.
  • Kariérní růst pro nás není prázdná fráze. Většinu manažerských pozic obsazujeme interně. Posunout se můžete i do pozic investičních nebo podnikatelských poradců, a to celkem rychle.
  • V Raiffce si můžete skutečně vydělat. V prvních třech měsících během zaškolování dostanete k základní mzdě až 3.000 Kč, následně při plnění měsíčních cílů až 15.000 Kč a pak při plnění ročních cílů ještě více.
  • Benefitní systém (cafeterie), který můžete využívat dle vašich potřeb a životního stylu (na stravování, zdraví, cestování, sport nebo volný čas - každý si přijde na své).
  • Výhodnější úvěr, hypotéka nebo leasing? SAMOZŘEJMĚ. Jako člen rodiny Raiffeisenbank získáte výhody u našich vlastních produktů a služeb.