Tato pozice již není k dispozici.

BANKÉŘ POKLADNÍK - Praha, Letňany

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Raiffeisenbank

Pozice

Popis pozice

V Raiffce chápeme, že peníze našich klientů nejsou zadarmo, proto se o ně a jejich finance staráme s respektem. Na pobočku v OC Letňany hledáme spolehlivého kolegu/spolehlivou kolegyni s chutí pečovat o naše klienty a pomáhat jim při hotovostních transakcích. Láká vás bankovní prostředí a chcete práci mající smysl? Pak patříte mezi nás.
Raiffeisenbank roste – růst může i vaše kariéra! U nás je to o vás.

Co vás čeká?

  • Zajišťování precizního a spolehlivého servisu pro klienty na pokladně banky - především hotovostní vklady a výběry.
  • Vykonávání administrativní činnosti spojené s chodem pobočky.
  • Reprezentace značky Raiffeisenbank - příjemné vystupování a budování výborné klientské zkušenosti s bankou.
  • Spolupráce s ostatními kolegy na pobočce, doporučování služeb našich bankéřů klientům.
  • Průběžné rozšiřování svých znalostí a práce na osobním růstu, s čímž vám rádi pomůžeme.

Bez čeho se neobejdete?

  • Váš zájem o oblast bankovnictví a financí. Důležité je nadšení pro tento obor.
  • Rád/a komunikujete s lidmi a máte příjemné vystupování. Lidé se ve vaší blízkosti cítí dobře.
  • Jste člověk, kterého těší dobře odvedená práce a spokojený klient. Bez toho to nejde.
  • Pečlivost a zodpovědnost jsou vaše výrazné vlastnosti, které v práci rád/a uplatňujete.
  • Domluvíte se anglicky.

Na co se můžete těšit?

  • Váš nový tým v čele s manažerem Josefem Břicháčkem, ve kterém si zakládáme na dobrých vztazích a důvěře.
  • Perfektní školící systém, v jehož rámci získáte veškeré znalosti a dovednosti, které budete pro výkon práce pokladníka potřebovat. Absolvujete také potřebnou certifikaci od ČNB.
  • Příležitost pro váš růst díky důmyslnému kariernímu systému. Mnoho našich specialistů a ředitelů u nás začínalo právě na této pozici.
  • Možnost výrazně ovlivnit výši vašeho výdělku. Zaleží na kvalitě vámi odvedené práce.
  • Bohatá nabídka benefitů – 25 dnů dovolené, 3 free days, až 27 000 do benefitní peněženky (lze využít na zaplacení Multisportky, dovolené, wellness, knížek atp.), výhodnější RB produkty jsou samozřejmost.
  • Mrkněte na #zivotvraiffce nebo na náš profil na www.atmoskop.cz – překvapíme vás domácí atmosférou a neformálními vztahy.

Společnost

rb

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".