Tato pozice již není k dispozici.

BANKÉŘ POKLADNÍK (Praha, Černý Most)

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Raiffeisenbank

Pozice

Popis pozice

V Raiffce chápeme, že peníze našich klientů nejsou zadarmo, proto se o ně a jejich finance staráme s respektem. Na pobočce v OC Černý Most bychom od února rádi přivítali spolehlivého kolegu/spolehlivou kolegyni s chutí pečovat o naše klienty a pomáhat jim při hotovostních a směnárenských transakcích. Láká vás bankovní prostředí a chcete práci mající smysl? Pak patříte mezi nás.

U nás je to o vás!

Čemu budete věnovat svůj čas v nové práci?

  • Zajišťování precizního a spolehlivého servisu pro klienty na pokladně banky.
  • Spravování platebních příkazů a šeků, vykonávání administrativní činnosti spojené s chodem pobočky.
  • Pečlivá a vysoce zodpovědná manipulace s hotovostí.
  • Reprezentaci značky Raiffeisenbank - příjemné vystupování a budování výborné klientské zkušenosti s bankou.
  • Spolupráci s ostatními kolegy na pobočce, doporučování služeb našich bankéřů klientům.
  • Průběžnému rozšiřování svých znalostí a práce na osobním růstu, s čímž vám rádi pomůžeme.

Na co se u nás můžete těšit?

  • Váš nový tým v čele s ostříleným manažerem Zdeňkem Vachem, ve kterém si zakládáme na dobrých vztazích a důvěře.
  • Perfektní školící systém, v jehož rámci získáte veškeré znalosti a dovednosti, které budete pro výkon práce pokladní/ho potřebovat. Absolvujete také potřebnou certifikace od ČNB.
  • Příležitost pro váš růst díky důmyslnému kariernímu systému. Mnoho našich specialistů a ředitelů u nás začínalo právě na této pozici.
  • Možnost výrazně ovlivnit výši vašeho výdělku. Zaleží na kvalitě vámi odvedené práce.
  • Bohatá nabídka benefitů – 25 dnů dovolené, 4 sick days, až 27 000 do benefitní peněženky (lze využít na zaplacení Multisportky, dovolené, wellness, knížek atp.), výhodnější RB produkty jsou samozřejmost.
  • Výborná dostupnost pobočky. Nachází se co by kamenem dohodil od stanice metra Černý Most.
  • Mrkněte na #zivotvraiffce a #raiffeisenbank_cz nebo na náš profil na www.atmoskop.cz – překvapíme vás domácí atmosférou a neformálními vztahy.

Co potěší nás?

  • Váš zájem o oblast bankovnictví a financí. Důležité je nadšení pro tento obor.
  • Rád/a komunikujete s lidmi a máte příjemné vystupování. Lidé se ve vaší blízkosti cítí dobře.
  • Jste člověk, kterého těší dobře odvedená práce a spokojený klient. Bez toho to nejde .
  • Pečlivost a zodpovědnost jsou vaše výrazné vlastnosti, které v práci rád/a uplatňujete.
  • Rád/a komunikujete v angličtině a chcete si rozšířit svůj slovník o výrazy z bankovního prostředí.

Máte pocit, že je to práce jako dělaná právě pro vás? Tak se neváhejte přihlásit a my vás vše potřebné naučíme.

Těšíme se na setkání ve výběrku!

Benefits

  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Firemní školka
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Zdravotní volno/sickdays

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".