Tato pozice již není k dispozici.

APLIKAČNÍ ADMINISTRÁTOR PRO WEBOVÉ SERVERY

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Raiffeisenbank

Pozice

Popis pozice

Tým aplikačních administrátorů hledá nového parťáka do svých řad, aby pomohl s udržováním a neustálým vylepšováním systémů v naší bance. Máte vlastní webové stránky, nebo jste někdy vytvářel webový server? Tak přijďte své zkušenosti rozvíjet k nám. U nás je to o vás.

Co bude vaším úkolem?

  • Spravovat sadu aplikací banky (dělat změny konfigurace, monitorovat, dokumentovat).
  • Podporovat produkční a neprodukční prostředí banky a spolupracovat na klíčových projektech banky.
  • Řešit incidenty, realizovat opatření pro aktivní předcházení výpadků nebo zhoršení kvality služeb.
  • Dělat podporu v rámci pohotovostí dle SLA.

Co u nás získáš

  • Mezilidské vztahy a důvěra – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují.
  • Možnost kariérně růst – interní posuny jsou u nás častější než jinde.
  • Možnost rozvíjet se při řešení náročných úkolů a uplatnit svoje názory, zkušenosti a znalosti.
  • Budete mít prostor pro nové nápady a inovace.
  • Časovou flexibilitu a možnost občasné práce z domova.
  • Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci, přímo u stanice metra C Pankrác.
  • Benefity na míru – třeba slevy u řady společností (a k tomu klasika – kafeterie, stravenky, týden dovolené navíc a další…).Pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat své CV. A nezapomeňte se na nás podívat na atmoskop.cz. Těšíme se na vás! Těšíme se na vás.

Požadavky na pozici

  • Znáte prostředí LINUXU/UNIX.
  • Máte základní znalosti v SQL, HTML a Apache – dostačující se znalost teoretická, nebo krátká praxe například ze školy či vlastních aktivit.
  • Rád se učíte nové věci, rozvíjet se a pracovat na sobě.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".