Tato pozice již není k dispozici.

AML EXPERT

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Raiffeisenbank

Pozice

Popis pozice

AML EXPERT

Tým AML hledá nového kolegu/kolegyni do svých řad. Pokud jste spolehlivý a pečlivý člověk, baví vás investigativní činnost a zajímáte se o oblast AML (prevence praní špinavých peněz) ve finančním sektoru, zkuste to s námi.

Co bude vaším úkolem?

  • Řešit incidenty v oblasti legalizace výnosů z trestné činnosti, financování terorismu

    a porušení mezinárodních sankcí.

  • Zajišťovat podporu obchodní sítě pro plnění pravidel AML (např. při prověřování klientů).
  • Provádět kontroly portfolia, kvality dokumentace.
  • Komunikovat s orgány dohledu a finančními institucemi v rámci konkrétních případů.
  • Rozvíjet metodiku a kontrolní mechanismy ve výše zmíněných oblastech.

Co u nás získáš

  • Stabilní kolektiv specialistů v různých oblastech AML, compliance a finanční
    bezpečnosti, který je zvyklý táhnout za jeden provaz
  • Možnost profesního růstu a seberealizace v perspektivním a rychle rostoucím oboru ve finančních službách
  • Občas možnost práce z domova
  • Benefity na míru – třeba výhodný úrok na hypotéku nebo slevy u řady společností (a k tomu klasika – kafeterie, stravenky, týden dovolené navíc a další…)

    Jak se přihlásit?

    Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

    1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko “Podat žádost: LinkedIn” - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

    2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko “Podat žádost” a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Požadavky na pozici

  • Máte zkušenost s bankovnictvím, přehled o bankovních produktech a podnikatelskémprostředí v ČR.
  • Jste schopni samostatně získávat a analyzovat relevantní informace o subjektech, srovnávat je a činit závěry ze získaných informací.
  • Nebojíte se poukazovat na problémy a řešit je.
  • Vám vyhovuje pracovat na více úkolech současně.
  • Máte schopnost stanovit si priority, schopnost pracovat pod tlakem.
  • Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni, především v písemném projevu.
  • Ovládáte uživatelsky MS Office.Pokud toto všechno máte, nebojte se přihlásit, my vás už zbytek naučíme.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".