Raiffeisenbank

ADMINISTRATIVNÍ PODPORA ODDĚLENÍ VYMÁHÁNÍ - Olomouc

  • Částečný úvazek
  • Olomouc

  • Bankovnictví, Finance
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Olomouc

Tato pozice byla obsazena!

Raiffeisenbank patří mezi největší banky na domácím trhu. Odborná i laická veřejnost je chválí za profesionální přístup ke klientům, špičkové produkty a služby i dobré hospodářské výsledky. Byli vyhlášeni nejlepší bankou v České republice. Jejich vizí je být nejrychleji rostoucí bankou na trhu, posláním je být klientsky nejpřívětivější a vynikat mezi ostatními bankami v oblasti zákaznické zkušenosti. Věří, že se jim to daří, neb se jim společným úsilím všech podařilo již dvakrát po sobě získat titul Klientsky nejpřívětivější banky. Jsou na to náležitě hrdí, ale současně si s pokorou uvědomují, jak je toto vyznamenání zavazující.

Popis pozice

Máte zájem získat praxi, nasbírat nové zkušenosti a přivydělat si během studia nebo při rodičovské dovolené? Do našeho oddělení Vymáhání pohledávek v Olomouci hledáme nového kolegu / kolegyni na brigádu v rozsahu 80 hodin měsíčně.

Co bude vaším úkolem?

  • Dohledávat kontakty na klienty banky v bankovních databázích a na internetu a aktualizovat je pro naše operátory.
  • Třetinu času telefonovat klientům a ověřovat s nimi vámi nalezené kontakty – každý nový kontakt je třeba si s klientem potvrdit.
  • Kontakty budete ukládat do bankovních systémů.
  • Evidovat vrácenou poštu a doplňovat údaje o klientech a produktech ze smluv a jiných bankovních databází do vymáhacího systému.

Co u nás získáš

  • Moderní a příjemné pracovní prostředí blízko hlavního nádraží v Olomouci.
  • Zajímavou příležitost nastartovat kariéru. U nás máte možnost zúročit vědomosti nabyté studiem, dále je rozvíjet a časem můžete přejít na hlavní pracovní poměr.

    Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte se přihlásit a poslat nám svůj životopis.

    V případě dotazů jsem k dispozici na tel: 603 808 124.

Vítané zkušenosti

  • Je vaši oblibou práce s PC. Využívat budete bankovní aplikace, MS Office a internet.
  • Máte výborné komunikační dovednosti a baví vás administrativa.

  • Olomouc
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Jak se připravit na video pohovor

Cesta k vysněné práci vede zpravidla přes pracovní pohovor. Není proto divu, že pohovor je pro většinu lidí poměrně stresující záležitostí.