Tato pozice již není k dispozici.

ADMINISTRATIVNÍ PODPORA ODDĚLENÍ VYMÁHÁNÍ - Olomouc

Částečný úvazek
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Raiffeisenbank

Pozice

Popis pozice

Máte zájem získat praxi, nasbírat nové zkušenosti a přivydělat si během studia nebo při rodičovské dovolené? Do našeho oddělení Vymáhání pohledávek v Olomouci hledáme nového kolegu / kolegyni na brigádu v rozsahu 80 hodin měsíčně.

Co bude vaším úkolem?

  • Dohledávat kontakty na klienty banky v bankovních databázích a na internetu a aktualizovat je pro naše operátory.
  • Třetinu času telefonovat klientům a ověřovat s nimi vámi nalezené kontakty – každý nový kontakt je třeba si s klientem potvrdit.
  • Kontakty budete ukládat do bankovních systémů.
  • Evidovat vrácenou poštu a doplňovat údaje o klientech a produktech ze smluv a jiných bankovních databází do vymáhacího systému.

Co u nás získáš

  • Moderní a příjemné pracovní prostředí blízko hlavního nádraží v Olomouci.
  • Zajímavou příležitost nastartovat kariéru. U nás máte možnost zúročit vědomosti nabyté studiem, dále je rozvíjet a časem můžete přejít na hlavní pracovní poměr.

    Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte se přihlásit a poslat nám svůj životopis.

    V případě dotazů jsem k dispozici na tel: 603 808 124.

Požadavky na pozici

  • Je vaši oblibou práce s PC. Využívat budete bankovní aplikace, MS Office a internet.
  • Máte výborné komunikační dovednosti a baví vás administrativa.