Tato pozice již není k dispozici.

ADMINISTRATIVNÍ PODPORA HYPOTEČNÍHO CENTRA – BRIGÁDA

Částečný úvazek
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Raiffeisenbank

Pozice

Popis pozice

Pro Hypoteční centrum v Praze hledáme brigádníka, který zapadne do přátelského kolektivu na Budějovické a pomůže týmu v plnění povinností a dosažení co nejvyšší spokojenosti klientů.

Co bude vaším úkolem?

  • Pomáhat s administrativou na hypotečním centru.
  • Spolupracovat s týmem na centru.
  • Komunikovat s příchozími klienty a pomáhat jim s řešením jejich požadavků.
  • Poskytovat podporu kolegům na hypotečním centru.

Co u nás získáš

  • Příležitost získat znalosti a zkušenosti v bankovnictví.
  • Možnost do budoucna kariérně růst a najít uplatnění v rámci banky.
  • Velice příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv, který „drží spolu“ a pomáhá si navzájem.
  • Zázemí renomované dynamické banky, která je již řadu let vnímána jako inovátor na hypotečním trhu a má co vás naučit.

    Zaujala vás tato nabídka? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Těšíme se na vás.

    Jak se přihlásit?

    Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

    1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko “Podat žádost: LinkedIn” - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

    2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko “Podat žádost” a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Požadavky na pozici

  • Pečlivě a zodpovědně přistupujete ke svěřeným úkolům.
  • Máte pozitivní přístup, týmového duch.
  • Vše ostatní vás rádi naučíme! U nás je to o vás.
  • Hledáte brigádu na 8-10 hodin týdně.
  • Máte zájem o brigádu do konce tohoto roku.