Tato pozice již není k dispozici.

SOUS CHEF BRNO

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Počáteční datum: 24. července 2021
Žádná práce na dálku

Perfect Canteen

Pozice

Popis pozice

Do nové moderní restaurace Grand Kitchen Vlněna v Brně přijmeme zkušeného a spolehlivého zástupce šéfkuchaře.

Pokud hledáte stabilní a jisté zaměstnání, ve kterém dostanete všechny peníze včas na účet, a kam se budete těšit nejen díky skvělému týmu, tak se těšíme na Vaše životopisy.

Co u nás budete dělat?

Vařit z čerstvých a kvalitních surovin v moderně vybavené kuchyni
Připravovat a vydávat snídaňové menu a pestré obědové menu české i mezinárodní kuchyně
Našim hostům nabízíme jídla ze sezónního salátového pasta baru, speciality a la Carte či kulinářské speciality z našeho grilu.
Budete pravá ruka šéfkuchaře Pavla a budete zodpovídat za kuchyň v době jeho nepřítomnosti

Co vám nabízíme?

Smlouvu na dobu neurčitou
Ranní směny od pondělí do pátku, volné odpoledne a víkendy
Vše na výplatní pásce, žádné peníze bokem
Nástup ihned
Dobré jídlo a kávu během dne a po směně si můžete zakoupit jídlo s sebou s 50% slevou
Kurzy Kulinářského umění
MultiSport kartu
Zvýhodněné O2 tarify, slevy na pojištění a další slevy u našich partnerů

Požadavky na pozici

Hledáme spolehlivé, samostatné, flexibilní kuchaře a kuchařky, srdcaře, pro které není vaření jen prací, ale vášní a posláním.
Hledáme pečlivé, pracovité a týmové lidi, kteří mají chuť a nadšení pro práci v gastronomii.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".