Tato pozice již není k dispozici.

Senior účetní

Částečný úvazek
Modletice
Plat: Neuvedeno
Počáteční datum: 31. října 2021
Několik dní doma
zkušenosti: > 2 roky
Vzdělání: Magisterský stupeň vzdělání

Perfect Canteen

Pozice

Popis pozice

Do menšího přátelského účetního týmu na naši centrálu hledáme zkušeného člověka, který se nebojí ani administrativní a operativní práce.

Co vás čeká

Budete zodpovídat za správnost podkladů pro zaúčtování, výkaznictví.
Budete samostatně zpracovávat a kontrolovat podklady pro pravidelný reporting.
Součástí vaší práce bude spolupráce na rozpočtech a měsíční analýza nákladů.
Každý měsíc budete zodpovědný/á za uzávěrky a budete pátrat po odchylkách a jejích příčinách
Roční závěrka a audit půjde také za vámi.
Budeme rádi, když přijdete s nápady, jak zjednodušit a zkvalitnit naše finanční procesy.

Co vám můžeme nabídnout

I v aktuální situaci jsme stabilní česká společnost a na centrále i na provozech se rádi smějeme.
Přátelský kolektiv u nás není jen klišé, u nás je to realita.
Budete mít nárok na výhodné tarify a podmínky u našich partnerů a dodavatelů.
Poskytujeme vstup do ZOO zcela zdarma.
Budete-li mít zájem, zajistíme vám MultiSport kartu.
Samozřejmostí je výborný oběd a slevy na naše produkty v našich restauracích.
Jsme flexibilní, nabízíme práci z domova, z kanceláře, odkudkoli, či na zkrácený úvazek.

Požadavky na pozici

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Znalosti výkaznictví a účetnictví.
Měli byste na více než 100% ovládat MS Excel a rozumět anglickým ekonomickým termínům.
Hledáme člověka, který je schopný samostatného uvažování a správného rozhodování, který aktivně hledá řešení a nečeká návod na všechno.
Potřebujeme osobu, která má ráda čísla, ale neopisuje je slepě z tabulky do tabulky bez toho, aniž by se zamyslela nad správností.
Lidi, ať už zákazníci nebo kolegové jsou u nás na prvním místě. Hledáme kolegy, kteří mají chuť do práce, rádi na sobě pracují a celkově mají pozitivní přístup k životu.