Tato pozice již není k dispozici.

Manažer/Manažerka provozu

Smlouva na dobu určitou
Modletice
Plat: Neuvedeno
Počáteční datum: 31. května 2020
Žádná práce na dálku
zkušenosti: > 1 rok
Vzdělání: Maturita

Perfect Canteen

Pozice

Popis pozice

Aktuálně hledáme profesionály, kteří mají zájem o vedení a motivaci týmu kuchařů, pokladních a baristek v provozu moderních a trendy firemních restaurací.

Požadavky na pozici

Potřebujeme:

Týmového hráče, kterému záleží na společných cílech, lídra, který se nebojí přidělovat úkoly a být příkladem pro svůj tým

Nedílnou součástí práce manažera provozu je administrativa spojená s chodem kantýny, takže potřebujeme někoho, kdo se nezalekne MS Office programů

Člověka komunikativního, orientovaného na zákazníka, který si poradí i s neobvyklými úkoly

Profesionála, který má smysl pro pořádek a organizaci

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".