Tato pozice již není k dispozici.

SKLADNÍK/MANIPULANT - PRAHA VÝCHOD

Plný úvazek
Říčany
Plat: Neuvedeno
Počáteční datum: 31. října 2022
Žádná práce na dálku

Perfect Canteen

Pozice

Popis pozice

Staň se součástí nového velkého projektu centrální výroby v gastronomii. V našem HOPI CHEF TECH CENTRU, kde tým zkušených šéfkuchařů vyrábí špičková zachlazená jídla , polévky a další produkty pod značkou Cibule. a PerfectChefs aktuálně pro naše klienty LeoExpress, Rohlík, Košík, Foodora aj. máme novou pracovní příležitost pro člověka, který se nezalekne manuální práce a pomůže týmu s:

Naskladňováním a vyskladňováním.

Balením jídel a výrobků. Expedicí, manipulací připravených jídel.

Občas i s dovozem a odvozem našich výrobků a s řízením menší dodávky.

S celkovou držbou a úklidem skladu a zázemí.

Co nabízíme?

Stabilní a dlouhodobou spolupráci a možnost být u nového ojedinělého projektu v rámci gastronomie.

Skvělou partu profíků, dobrou náladu v týmu.

Dopředu naplánované 8 až 10 hodinové směny, primárně pondělí až pátek od 6 hodin. Dle potřeby i práce o víkendu

Jsme féroví, platíme vše na výplatní pásku, práci přesčas, víkendy atd.

HOPI CHEF TECH CENTRE sídlí v Jažlovicích u Prahy, svozy jsou zajištěny z Roztyl/Opatova.

Požadavky na pozici

Jak si tě představujeme?

Jsi flexibilní a máš chuť pracovat manuálně.

Máš proaktivní a zodpovědný přístup, logické uvažování a zvládáš stresové situace.

Jsi samostatný, manuálně zručný a je na tebe spolehnutí.

Máš řidičský průkaz skupiny B. a jsi aktivní řidič.