Tato pozice již není k dispozici.

POKLADNÍ VE FIREMNÍ RESTAURACI

Částečný úvazek
Modletice
Plat: Neuvedeno
Počáteční datum: 31. května 2022
Žádná práce na dálku

Perfect Canteen

Pozice

Popis pozice

Do naší firemní restaurace přijmeme milou a usměvavou kolegyni/milého usměvavého kolegu na pozici Pokladní, která/ý bude

  • Profesionálně a s úsměvem komunikovat se zákazníkya plnit jejich přání.
  • Pracovat na pokladně a markovat hostům snídaně, obědy, svačiny a drobné občerstvení.
  • Dbát na čistotu v prostorách restaurace.

Nabízíme:

  • Smlouvu na dobu neurčitou a stabilní a dlouhodobou práci.
  • Práci od pondělí do pátku, ranní směny, volné odpoledne, víkendy a státní svátky
  • Pro volný čas nabízíme vstup zdarma do ZOO Praha, Botanické zahrady či aquaparku
  • Práci v přátelském kolektivu s fajn lidmi
  • Nabízíme i možnost práce na zkrácený úvazek

Požadavky na pozici

Koho hledáme? Kolegy a kolegyně kteří,

  • Mají chuť být součástí stabilní a fungující společnosti
  • Chtějí pracovat s lidmi a pro lidi
  • Jsou flexibilní, samostatní, pečliví a zodpovědní
  • A pro které je zákazník na prvním místě