Tato pozice již není k dispozici.

Pokladní ve firemní restauraci - Praha západ

Plný úvazek
Modletice
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Perfect Canteen

Pozice

Popis pozice

Do moderní firemní restaurace v Jenči (Praha západ) přijmeme milé a zkušené pokladní/baristky. Pokud hledáte stabilní a jisté zaměstnání, ve kterém dostanete všechny peníze včas na účet, a kam se budete těšit nejen díky skvělému týmu, tak pro vás máme nabídku, která se neodmítá😊
U nás budete:

  • Tváří naší firemní restaurace pro zaměstnance Řízení letového provozu
  • Obsluhovat zákazníky na pokladně. Hostům zde poskytujeme specifický servis v podobě nepřetržitého provozu, a to i během víkendů. Stravování zajišťujeme od snídaní, svačin, obědů až po večeře
  • Pracovat tedy budete ve dvousměnném provozu, ranní od 5h do 15h, odpolední od 15h do 23h, frekvence směn 2x ranní + 2x odpolední + 2 dny volno
  • Budete i doplňovat zboží a celkově dbát na čistotu kolem pokladny
    A co vám za to nabízíme?
    Práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
    Vše na výplatní pásce
    Dovolená 4 týdny, odpočinek je potřeba:)
    Dobré jídlo během celého dne a slevy na naše produkty a na náš e-shop
    MultiSport kartu, vstupy do zoo a do divadel
    Skvělý tým a přátelská atmosféra

Požadavky na pozici

Hledáme kolegy a kolegyně, kteří

  • Jsou zodpovědní, pečliví a profesionální
  • Uvítají práci v přátelském kolektivu a ve dvousměnné provozu
  • Mají zkušenostmi s prací na pokladně či komunikací se zákazníkem

Výhodou je řidičský průkaz sk. B a chuť dojíždět do zaměstnání po vlastní ose

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".