Tato pozice již není k dispozici.

KREATIVNÍ ŠÉFKUCHAŘ PERFECT CANTEEN

Plný úvazek
Modletice
Plat: Neuvedeno
Počáteční datum: 31. května 2022
Žádná práce na dálku

Perfect Canteen

Pozice

Popis pozice

Neustále pracujeme na nových projektech a otevíráme nová bistra a nové firemní restaurace.

Pokud máte chuť předávat svůj kulinářský um kolegům kuchařům v našich podnicích Perfect Canteen, a pokud hledáte stabilní a jistou práci a chcete pracovat od pondělí do pátku, těšíme se na vaše životopisy.

Co u nás budete dělat?
Spolu s kreativním šéfkuchařem pro celou skupinu Perfect budete dohlížet na kvalitu menu, vytvářet sezónní nabídky a testovat nové produkty a suroviny.
Budete zodpovědný/á za kvalitu produktu v našich firemních restauracích a bistrech Perfect Canteen.
Budeme-li otevírat nový podnik, budete to vy, kdo to povede za gastro část.
Budete se podílet na školení a vzdělávání kolegů kuchařů a šéfkuchařů.

Co vám nabízíme?
Jsme vždy féroví, ctíme řemeslo a nabízíme dlouhodobou a stabilní práci.
Smlouvu na dobu neurčitou a vše dle zákona.
Směny od pondělí do pátku, volné víkendy a státní svátky.
Benefity, které využijete ve svém volném čase, vstup zdarma do ZOO Praha, do Botanické zahrady či aquaparku, slevy na pojištění či daňové poradenství zdarma.
Adekvátní finanční ohodnocení a velkou míru samostatnosti.

Požadavky na pozici

Koho hledáme?
Hledáme srdcaře a osobnost se zájmem o poctivou gastronomii.
Potřebujeme spolehlivého, samostatného a flexibilní šéfa.
Člověka, který má v sobě lídra a chce odborně vést a vzdělávat tým kuchařů.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".