Tato pozice již není k dispozici.

Junior Chef

Částečný úvazek
Modletice
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Perfect Canteen

Pozice

Popis pozice

Chcete být součástí stabilní české společnosti a stát u zrodu nově vzniklého a fungujícího projektu? Být součástí týmu kuchařů, kteří vaří poctivá jídla z čerstvých surovin, v moderním a čistém prostředí? Aktuálně ne na porcelán, ale připravují kvalitní zachlazená jídla pro náš e-shop www.eatperfect.cz

Hledáme juniorní pomocné kuchaře a kuchařky, kterým nevadí nerovnoměrná pracovní doba, někdy je zkrátka zapotřebí navařit i o víkendu. Tato role je perfektní pro spolehlivé a pečlivé seniory a jde dobře kombinovat s vyzvedáváním dětí ze školky.

Co vám nabízíme?
Smlouvu na HPP či DPP
Směny nerovnoměrné, ale vše řádně zaplacené
Zkrácený úvazek 6 hodin denně či dle domluvy
Dotované stravování a slevy na naše produkty a našich dodavatelů
Přátelský tým v české stabilní společnosti

Požadavky na pozici

Nadšení a chuť do práce
Týmovost, loajalitu, smysl pro detail a pořádek