Tato pozice již není k dispozici.

DLOUHODOBÉ BRIGÁDY V PERFECT CATERINGU

Smlouva na dobu určitou
Modletice
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Perfect Canteen

Pozice

Popis pozice

Máš rád/a gastronomii, je na tebe spolehnutí a nebojíš se práce? Tak to jsi náš člověk! Do naší společnosti Perfect Catering hledáme nové kolegy a kolegyně na dlouhodobé brigády.
Perfect Catering, to je podmanivá krása gastra, pro kterou máme společnou vášeň!

Špičková kvalita je to, co doručujeme našim hostům den, co den.
Pečujeme.
Přinášíme inovace, nápady i zážitky.
Plníme definovaná očekávání a mnohdy i sny.
Poskytujeme zážitkovou gastronomii.
Překračujeme výzvy, hranice běžných služeb, chutí, ale i ty, co jsou na mapě.

Hledáme EXTERNISTY DO CATERINGU/BRIGÁDY
Více i méně zkušené gastro profíky. Nepovažuješ se ani za málo zkušeného? Nevadí! Profíky necháme svobodně pracovat. Začínající budeme učit všemu co známe a umíme.
Máš příjemné vystupování a přátelskou povahu? Super!

Co nabízíme?
Férový a motivační odměňovací systém.
Dlouhodobou spolupráci na vedlejší pracovní poměr.
Možnost kariérního postupu.
To my se přizpůsobíme tvým časovým možnostem.
Startujeme na 150 Kč na hodinu a můžeš si vydělat až 200 Kč na hodinu. Ti nejšikovnější i víc. A to, jak rychle se tam dostaneš záleží jen na tobě!
Podporu Perfect týmu
Tvoříme jeden skvělý tým. To chceš zažít!

Požadavky na pozici

Koho hledáme?
Šikovného, spolehlivého, týmového a usměvavého člověka.
Chuť učit se novým věcem.
Máš pozitivní a proklientský přístup? Paráda!
Komunikativní angličtina je výhodou, není to však podmínkou.

Jdeš do toho s námi? Perfect!
Pošli životopis nebo jen něco málo o sobě společně s kontaktem a popovídáme si u výborné kávy v jedné z našich kaváren. Těšíme se na tebe!