Tato pozice již není k dispozici.

Barista/Baristka ve firemní kavárně - Praha západ

Plný úvazek
Modletice
Plat: Neuvedeno
Počáteční datum: 24. července 2021
Žádná práce na dálku

Perfect Canteen

Pozice

Popis pozice

Do moderní firemní restaurace s kavárnou v Jenči u Prahy přijmeme milé a zkušené baristy či baristky. Pokud v zaměstnání hledáte stabilitu a jistotu, a je pro vás důležité se do práce těšit, tak čtěte dále a my se velmi těšíme na Vaše životopisy😊

Co u nás budete dělat?

  • Budete tváří naší firemní kavárny pro zaměstnance Řízení letového provozu. Výhodou je, že se jedná se o kavárnu uzavřenou pro veřejnost, takže s hosty budete mít velmi blízký vztah.
  • Obsluhovat hosty a nabízet jim lahodnou kávu Reserva a další nápoje, dezerty, apod.
  • Pracovat od pondělí do pátku, vždy jeden den v práci a jeden den volno

A co vám nabízíme?

Práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou a stabilního zaměstnavatele
Vše na výplatní pásce
Volné víkendy
Dovolená 4 týdny, odpočinek je potřeba:)
Dobré jídlo během celého dne a slevy na naše produkty a na náš e-shop
MultiSport kartu, vstupy do zoo a do divadel
Skvělý tým

Požadavky na pozici

Hledáme kolegy a kolegyně, kteří

  • Jsou zodpovědní, pečliví a profesionální
  • Uvítají práci v přátelském a rodinném duchu a v nerovnoměrném provozu
  • Rádi komunikují se zákazníkem

Výhodou je řidičský průkaz sk. B a chuť dojíždět do zaměstnání po vlastní ose

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".