Tato pozice již není k dispozici.

Barista/Baristka - Brno

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Perfect Canteen

Pozice

Popis pozice

Chcete být součástí stabilní české společnosti a stát u zrodu nově vznikajícího projektu? Připravovat luxusní kávu a jiné nápoje a občerstvení stálým hostům?

Na jaře otevřeme novou restauraci Grand Kitchen Vlněna a ve stejném komplexu budeme provozovat bistro pro zaměstnance společnosti Zebra Technologies. Právě sem hledáme nové baristy či baristky, nadšence pro práci s lidmi a na place, zodpovědné a samostatné perfektní kolegy.

Co vám nabízíme:

Pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr
Osmihodinové ranní směny, volné odpoledne a víkendy
Vše na výplatní pásce
Dotované stravování a slevy na naše produkty
Až se svět vrátí do nějakého „normálu“, nabízíme MultiSport kartu, vstupy do divadel, …

Požadavky na pozici

ChuŤ a nadšení do práce
Umět naslouchat zákazníkovi
Schopnost domluvit se dobře anglicky
Umět si poradit v každé situaci

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".