Tato pozice již není k dispozici.

MANAŽER RESTAURACE

Plný úvazek
Modletice
Plat: Neuvedeno
Počáteční datum: 30. září 2022
Žádná práce na dálku
zkušenosti: > 6 měsíců
Vzdělání: Bez dokladu o vzdělání

Perfect Canteen

Pozice

Popis pozice

Rosteme a chystáme se na velké věci. U nás najdou příležitost osobnosti se zájmem o poctivou gastronomii a noví kolegové, kteří chtějí řídit plac i kuchyň a hledají stabilní práci s lidmi a pro lidi.

Jsme vždy féroví, ctíme řemeslo a nabízíme dlouhodobou a stabilní práci.

Jako Manažer provozu povedeš tým zkušených kuchařů, pokladních a baristů, a budeš zodpovědný/á za:

Celkový bezproblémový chod restaurace.
Spokojenost klienta, našich zákazníků i vašich podřízených, týmu zkušených šéfkuchařů, pokladních, baristek.
Ekonomické výsledky restaurace, pravidelný reporting, měsíční inventury.

Proč Perfect?

Budeš součástí stabilní firmy, která se o své lidi stará.
Perfect, to je skvělý tým, přátelská pracovní atmosféra a zázemí stabilního zaměstnavatele.
U nás pracujeme od pondělí do pátku, žádný dlouhý, a ještě delší týden.
Samozřejmostí je pracovní poměr na dobu neurčitou a vše na výplatní pásce, řádná a placená dovolená a nemocenská, zkrátka vše dle zákona.
Dostaneš dobré jídlo během celého dne a slevy na naše produkty a na náš e-shop.
Nabízíme benefity, které využijete ve svém volném čase, vstup zdarma do ZOO Praha, do Botanické zahrady či aquaparku, slevy na pojištění či daňové poradenství zdarma.

Požadavky na pozici

Jak si tě představujeme?
Není pro nás důležité, co všechno máš za sebou, ale důležitá je tvoje ochota učit se novým věcem a překonávat všemožné překážky.
Do týmu chceme především srdcaře se zájmem o gastro a o práci s lidmi a pro lidi.
Důležité je pro nás to, abys byl/a člověk, který je schopen otevřené komunikace, samostatné práce a na kterého je spolehnutí.
Oceníme chuť učit se novému a základy práce s excelem, aby sis poradil s pravidelnými reporty.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".