P-LAB

P-LAB

Hvězdný obchodník pro jižní a západní Čechy - full remote

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Počáteční datum:
  • Plat od CZK 35K do CZK 60K / měsíc
  • Praha
  • Možnost pracovat plně z domova

Společnost

P-LAB

P-LAB

  • Farmacie/ Biotechnologie
  • Od 15 do 50 zaměstnanců

  • Praha

Tato pozice byla obsazena!

V P-LABu lze pořídit vše, co je do laboratoře potřeba. Jednodušší přístroje pro ulehčení rutinní práce i složitější zařízení nejen pro Life Science. Nabízí pipety, co přesně odměřují, laboratorní chemikálie různých čistot pro všechny aplikace. A dokonce umí navrhnout, sestavit a dodat laboratorní nábytek na míru.

Popis pozice

Hledáme do týmu sympatické a energické kolegy se smyslem pro fair play, kteří budou v laboratořích svým šarmem, vstřícností a nevtíravostí s úsměvem šířit dobré jméno společnosti. Jejich hlavním úkolem bude aktivně přinášet obchody a budovat dlouhodobé obchodní partnerské vztahy.

Obchodníci v P-LABu fungují po samostatné linii. Jen na nich je, jak si rozvrhnou své pracovní povinnosti. V prvních dvou měsících nabízíme 100% finanční podporu, poté přejdeme na individuální nastavení motivačního provizního platového ohodnocení.

Vítané zkušenosti

  • skvělé komunikativní a prezentační dovednosti
  • zápal pro věc, drive, nadšení a chuť do práce
  • otevřené oči a citlivý nos na obchodní příležitost
  • samostatnost a pečlivost
  • aktivní dotahování věcí do konce
  • min. středoškolské vzdělání zakončené maturitou
  • základní dovednosti s PC a MS Excel
  • komunikativní angličtina (min. B2)
  • aktivní řidič
P-LAB

P-LAB

  • Praha
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Jak sladit životopis s pracovní nabídkou

Nedílnou součástí hledání práce je odpovídání na spousty pracovních nabídek. Mnohé láká ušetřit si čas a rozesílat jeden univerzální životopis.

Jak se připravit na video pohovor

Cesta k vysněné práci vede zpravidla přes pracovní pohovor. Není proto divu, že pohovor je pro většinu lidí poměrně stresující záležitostí.