Tato pozice již není k dispozici.

Research specialist - Insight

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Omnicom Media Group

Pozice

Popis pozice

Jsme OMG RESEARCH. Děláme marketingové výzkumy pro různorodé klienty (automotive, bankovnictví, pharma…). Děláme kvantitativní a kvalitativní výzkumy. Našim klientům poskytujeme komplexní služby od návrhu výzkumu přes jeho realizaci až po doporučení. Naše výzkumy obohacujeme o další data, která máme v agentuře k dispozici (MML-TGI, TV metry, Nielsen, Euromonitor atd.) Poskytujeme data-based consulting. Výsledky interpretujeme v závislosti na klientových potřebách. V češtině i angličtině. Používáme a vyvíjíme řadu inovativních technologií a systémů. A hrozně nás to baví :-) Více na www.researchguru.cz .

Teď do našeho týmu hledáme dalšího nadšence. Člověka, který má rád výzkumy, data, rád v nich čte a hledá, co by klientovi pomohlo. Pokud navíc rád něco vymýšlí, propojuje data, hledá nové postupy, pak je to náš člověk.

Co budeš u nás dělat?

To nejzajímavější, co se v kvantitativním a kvalitativním výzkumu dělat dá. Budeš mít na starosti projekty pro naše klienty, a to v celé jejich šíři. Projekt si (někdy) sám/a vymyslíš, (a vždy) zrealizuješ a odprezentuješ před klientem. Sám/a nebo v týmu, podle rozsahu projektu a podle tvých zkušeností a předpokladů.

Budeš řešit konkrétní zadání a situaci. Budeš ovlivňovat marketingovou komunikaci velkých společností, dotvářet jejich produkty, identifikovat cílové skupiny, vyhodnocovat dopady kampaní, navrhovat dlouhodobé koncepty,…

Budeš hledat nové cesty a nástroje, stejně jako používat ty standardní a ověřené – např. i workshopy u klientů, skupinové diskuse, prezentace… Samozřejmě podle toho, co zvládneš a v čem se cítíš - jsme tým a pomáháme si.

V neposlední řadě s námi budeš vyvíjet nové služby, které chceme nebo bychom chtěli klientům nabídnout.

Prostě budeš řádný/á člen/ka týmu a dostaneš hodně příležitostí se přesvědčit, že tahle práce je srdcovka.

Začít můžeš ihned.

Co u nás získáš

Žádná nuda a rutina. Budeš se podílet na zcela unikátních projektech pro velké klienty. Tvoje práce se nebude opakovat a nenechá tě usnout na vavřínech.

Hezké a neformální kanceláře, do které to budeš mít z metra jenom minutu. V kuchyňkách si můžeš ohřát jídlo, udělat si kávu, horkou čokoládu anebo třeba toast. Čekají na tebe i vychlazené džusy, nealko pivo a čerstvé ovoce.

Dva týdny celoagenturního volna navíc nad rámec klasické dovolené – takže když státní svátek připadá na čtvrtek, zůstáváme všichni doma i v pátek a užíváme si prodloužený víkend.

Taky vzděláváme, jezdíme na teambuildingy, rozdáváme stravenky, přispíváme na lítačku, platíme soukromé hovory, o notebooku nemluvě. Občas společně posnídáme nebo oslavíme narozeniny.

Pro lepší představu o našem firemním životě se podívej na náš Facebookový, LinkedIn (OMG Research) nebo Instagramový profil, kde najdeš i nějaké to videjko.

Líbíme se ti? Ozvi se nám prostřednictvím tohoto portálu a přilož CV/odkaz na LinkedIn.

Požadavky na pozici

Především by ti to mělo myslet analyticky a měl/a bys být schopen/na najít logiku tam, kde skutečně je. Zkrátka číst mezi řádky.

K tomu by ti měly pomoci předchozí zkušenosti se zpracováním marketingových výzkumů. To je „must“, ale nemusí to nutně být praxe dlouholetá, stačí více než rok. Souvisí s tím i vysokoškolské vzdělání nejlépe v sociologii, může být i ekonomie.

Také bys měl/a umět vše zásadní přetavit do srozumitelné a smysluplné prezentace, kterou se nebudeš bát odprezentovat u klienta nebo před jiným publikem. Zkušenost je vítaná, ale předpoklady a odvaha nám budou taky stačit.

Používáme hodně nástrojů, ale neobejdeme se bez Powerpointu a Excelu, ten musíš znát (na standardní VŠ úrovni – SPSS nás potěší, ale netrváme na tom).

Náš byznys je postavený na češtině, to je opět „must“. Ale neobejdeme se ani bez angličtiny, kterou používáme přibližně u poloviny prezentací.
PS: Na pohlaví opravdu nezáleží :-)