Omnicom Media Group

Databázový specialista MSSQL

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Praha

  • Digital, Marketing a komunikace, Public Relations
  • Od 50 do 250 zaměstnanců

  • Praha

Tato pozice byla obsazena!

Ve skupině Omnicom Media Group se potkávají pod jednou střechou (ne však doslova) čtyři komunikační agentury: OMD, PHD, Omnicom Media Group a nejmenší Attention!Media. Jejich součástí jsou i specializované týmy zabývající se marketingovým výzkumem a analýzou dat (OMG Research) nebo contentem a sociálními sítěmi (FUSE). Prostřednictvím těchto dceřinek jsou schopni poskytnout klientovi v oblasti marketingové komunikace opravdu vše. Od prvních komunikačních plánů a nastavení strategie přes efektivní nákup médií a PPC kampaně až po product placement, tvorbu obsahu na sociálních sítích či televizních pořadů.

Popis pozice

V současné době pracujeme na rozšiřování stávajícího datového skladu.

Proto potřebujeme někoho, kdo by se podílel na připojení nových zdrojů dat, údržbu stávajících zdrojů, vytváření a ladění datových podkladů pro reporty.

A na plný úvazek.

Co u nás získáš

Hezké a neformální kanceláře, do které to budeš mít z metra jenom minutu. V kuchyňkách si můžeš ohřát jídlo, udělat si kávu, horkou čokoládu anebo třeba toast. Čekají na tebe i vychlazené džusy, nealko pivo a čerstvé ovoce.

Dva týdny celoagenturního volna navíc nad rámec klasické dovolené – takže když státní svátek připadá na čtvrtek, zůstáváme všichni doma i v pátek a užíváme si prodloužený víkend.

Taky vzděláváme, jezdíme na teambuildingy, rozdáváme stravenky, přispíváme na lítačku, platíme soukromé hovory, o notebooku nemluvě. Občas společně posnídáme nebo oslavíme narozeniny.

Pro lepší představu o našem firemním životě se podívej také na náš Facebookový nebo Instagramový profil (hledej Omnicom Media Group CZ).

Líbíme se ti? Ozvi se nám na email michaela.mejzlikova@omnicommediagroup.com a přilož CV / odkaz na LinkedIn.

Vítané zkušenosti

Rozhodně relační databáze, konkrétně Microsoft SQL Server.

Potřebujeme i zkušenost s vytvářením datových skladů a SSIS.

Výhodou jsou základy programování v C# nebo zkušenosti s Azure DevOps (správa zdrojových kódů).

Pokud se navíc umíš přizpůsobit a nebojíš se rozšiřovat svoje know-how, abychom se mohli případně zastoupit nebo pracovat na nových projektech (protože u nás se pořád něco děje), je to ideální. Nemělo by ti ani vadit dělat více různorodých věcí, naopak - tahle práce rozhodně není nuda!

Ještě trochu analytického myšlení, bez toho se asi neobejdeme.

VŠ vzdělání nevyžadujeme, ani se mu nebráníme.

  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Jak se připravit na video pohovor

Cesta k vysněné práci vede zpravidla přes pracovní pohovor. Není proto divu, že pohovor je pro většinu lidí poměrně stresující záležitostí.

Jak sladit životopis s pracovní nabídkou

Nedílnou součástí hledání práce je odpovídání na spousty pracovních nabídek. Mnohé láká ušetřit si čas a rozesílat jeden univerzální životopis.

Práce v Bratislavě

Bratislava je na jedné straně živým a hektickým centrem nadnárodních firem, na druhé straně pak ohniskem kreativní energie.

Lhaní v životopise: ano, nebo ne?

Není lež jako lež. Jsou lži, které mohou mít vážné důsledky, a pak jsou také lži, které používáme jen jako kamufláž svých drobných nedostatků.