Tato pozice již není k dispozici.

Databázový specialista MSSQL

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Omnicom Media Group

Pozice

Popis pozice

V současné době pracujeme na rozšiřování stávajícího datového skladu.

Proto potřebujeme někoho, kdo by se podílel na připojení nových zdrojů dat, údržbu stávajících zdrojů, vytváření a ladění datových podkladů pro reporty.

A na plný úvazek.

Co u nás získáš

Hezké a neformální kanceláře, do které to budeš mít z metra jenom minutu. V kuchyňkách si můžeš ohřát jídlo, udělat si kávu, horkou čokoládu anebo třeba toast. Čekají na tebe i vychlazené džusy, nealko pivo a čerstvé ovoce.

Dva týdny celoagenturního volna navíc nad rámec klasické dovolené – takže když státní svátek připadá na čtvrtek, zůstáváme všichni doma i v pátek a užíváme si prodloužený víkend.

Taky vzděláváme, jezdíme na teambuildingy, rozdáváme stravenky, přispíváme na lítačku, platíme soukromé hovory, o notebooku nemluvě. Občas společně posnídáme nebo oslavíme narozeniny.

Pro lepší představu o našem firemním životě se podívej také na náš Facebookový nebo Instagramový profil (hledej Omnicom Media Group CZ).

Líbíme se ti? Ozvi se nám na email michaela.mejzlikova@omnicommediagroup.com a přilož CV / odkaz na LinkedIn.

Požadavky na pozici

Rozhodně relační databáze, konkrétně Microsoft SQL Server.

Potřebujeme i zkušenost s vytvářením datových skladů a SSIS.

Výhodou jsou základy programování v C# nebo zkušenosti s Azure DevOps (správa zdrojových kódů).

Pokud se navíc umíš přizpůsobit a nebojíš se rozšiřovat svoje know-how, abychom se mohli případně zastoupit nebo pracovat na nových projektech (protože u nás se pořád něco děje), je to ideální. Nemělo by ti ani vadit dělat více různorodých věcí, naopak - tahle práce rozhodně není nuda!

Ještě trochu analytického myšlení, bez toho se asi neobejdeme.

VŠ vzdělání nevyžadujeme, ani se mu nebráníme.