Tato pozice již není k dispozici.

DATABÁZOVÝ SPECIALISTA - MSSQL, inhouse, malý tým, různorodé projekty

Prague
Plat: Neuvedeno
Příležitostná práce z domova
zkušenosti: > 2 roky

Omnicom Media Group

Pozice

Popis pozice

V současné době pracujeme na rozšiřování stávajícího datového skladu.

Proto potřebujeme někoho, kdo by se podílel na připojení nových zdrojů dat, údržbu stávajících zdrojů, vytváření a ladění datových podkladů pro reporty.

A na plný úvazek s alespoň částečnou docházkou do kanceláře.

Co Ti můžeme nabídnout?

Dva týdny celoagenturního volna navíc nad rámec klasické dovolené – takže když státní svátek připadá na čtvrtek, zůstáváme všichni doma i v pátek a užíváme si prodloužený víkend.

Hezké a neformální kanceláře, do které to budeš mít z metra jenom minutu. V kuchyňkách si můžeš ohřát jídlo, udělat si kávu, horkou čokoládu anebo třeba toast. Čekají na tebe i vychlazené džusy, nealko pivo a čerstvé ovoce.

Taky vzděláváme, jezdíme na teambuildingy, přispíváme na stravu i na lítačku, platíme soukromé hovory, o notebooku nemluvě. Občas společně posnídáme nebo oslavíme narozeniny.

Pro lepší představu o našem firemním životě se podívej na Welcome to the Jungle nebo na náš Facebookový nebo Instagramový profil (hledej Omnicom Media Group CZ).

Líbíme se ti? Ozvi se nám prostřednictvím tohoto portálu a přilož CV / odkaz na LinkedIn.

Požadavky na pozici

Rozhodně relační databáze, konkrétně Microsoft SQL Server.

Potřebujeme i zkušenost s vytvářením datových skladů a SSIS.

Výhodou jsou základy programování v C# nebo zkušenosti se správou zdrojových souborů.

Pokud se navíc umíš přizpůsobit a nebojíš se rozšiřovat svoje know-how, abychom se mohli případně zastoupit nebo pracovat na nových projektech (protože u nás se pořád něco děje), je to ideální. Nemělo by ti ani vadit dělat více různorodých věcí, naopak.

Ještě trochu analytického myšlení, bez toho se asi neobejdeme.

VŠ vzdělání nevyžadujeme, ani se mu nebráníme.