Tato pozice již není k dispozici.

JUNIOR Ads Manager / Paid Social Media Specialist

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: > 6 měsíců

Omnicom Media Group

Pozice

Popis pozice

Ahoj! Jsme FUSE, kreativní agentura skupiny Omnicom. Našim klientům nabízíme obsah napříč kanály. Ať už se jedná o festival, aktivní product placement v TV nebo třeba správu sociálních sítí.

Teď do našeho SoMe týmu hledáme kolegu, který má raději čísla než slova a vizuály.

Co budeš u nás dělat?

Spravovat a vyhodnocovat placenou reklamu (FB, IG, LI, TW) u řady klientů, které určitě znáš.

Příležitostně se účastnit schůzek u klientů spolu s našimi accounty – nikdo výsledky kampaní nevysvětlí lépe, než autor.

Spolupracovat s kolegy při přípravě nabídek do tenderů a analyzovat obsahové strategie na sociálních sítích potenciálních klientů.

Monitorovat novinky a zajímavé nové formáty v SoMe.

Pomáhat s fakturací (reporting fakturačních částek – vlastně spíš kontrola, všechno je automatizované).

Začít můžeš ihned, ale pokud máš nějaké závazky, rádi na tebe počkáme.

Co za to?

Hodně se naučíš, ať už praxí, externími či interními kurzy či od zkušených kolegů.

Žádná nuda a rutina. Budeš se podílet na projektech pro velké klienty, jejichž výrobky dost možná sám/a používáš.

Hezké a neformální kanceláře, do které to budeš mít z metra jenom minutu. V kuchyňkách si můžeš ohřát jídlo, udělat si kávu, horkou čokoládu anebo třeba toast. Čekají na tebe i vychlazené džusy, nealko pivo a čerstvé ovoce.

Dva týdny celoagenturního volna navíc nad rámec klasické dovolené – takže když státní svátek připadá na čtvrtek, zůstáváme všichni doma i v pátek a užíváme si prodloužený víkend.

Taky vzděláváme, jezdíme na teambuildingy, rozdáváme stravenky, přispíváme na lítačku, platíme soukromé hovory, o notebooku nemluvě. Občas společně posnídáme nebo oslavíme narozeniny. Třídíme odpad, podporujeme charitu a dáváme šanci talentům. Pro lepší představu o našem firemním životě se podívej i na náš Facebookový nebo Instagramový profil (hledej Fuse i Omnicom Media Group CZ).

Požadavky na pozici

Co bys měl/a umět?

Nehledáme kreativce ani accounta, spíš analytika, který miluje tabulky a rozumí social metrikám.

Měl/a bys mít nejen povědomí o social media a digitálu vůbec, ale i nějakou praxi. Ideálně v nějaké digitální / digitálně – kreativní agentuře. Může ale to být i zkušenost z klientské strany. Prostě tam, kde se dělá placená i organická reklama. Hodně tě navíc můžeme doučit - máme velké oddělení performance marketingu, se kterým budeš spolupracovat a společně se vzdělávat.

Každopádně musíš být i pečlivý/á – čeká tě spousta čísel, tabulek a dat v různých systémech. A všechno musí být správně. Umět pracovat v Zoom Sphere je výhoda, ne podmínka. Tou je naopak znalost Excelu, ve kterém probíhá část práce. Když si ji budeš umět více zautomatizovat, hodně si tím ušetříš času a budeš se moct věnovat i jiným věcem – je tu spousty možností.

A angličtinu, protože máme mezinárodní klienty. Budeš v ní tvořit prezentace a občas budeš i mluvit (s/před klientem 😊).

A v neposlední řadě… No, zkrátka k nám musíš sednout. Bez toho to nepůjde, na tom si ve FUSE hodně zakládáme. Takže čekej, že se při pohovoru potkáš nejenom s Petrem, u kterého budeš případně v týmu, ale hned s několika dalšími členy FUSE.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".