OMEXOM GA Energo

Rozpočtář Plzeň

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Plat: CZK 28K / měsíc
  • Plzeň

  • Energie, Mobilita
  • Od 250 do 2000 zaměstnanců

  • Plzeň

Tato pozice byla obsazena!

Stožáry vysokého napětí už dnes vnímají v krajině naprosto automaticky a málokdo si vůbec položí otázku, kdo a jak je vlastně uprostřed polí, lesů, vesnic a měst postavil. Odpovědí přitom v řadě případů může být právě jejich společnost. V OMEXOMu se starají o rozvody vysokého, velmi vysokého i nízkého napětí už od roku 1993. Jsou českou firmou se zahraniční účastí, společníci jsou z Francie, a patří do skupiny VINCI. V tuhle chvíli zaměstnávají přes 400 lidí.

Popis pozice

Po zaškolení a zapracování budeš vypracovávat rozpočty pro nabídkové kalkulace výběrových a poptávkových řízení, specifikovat subdodávky a materiál potřebný pro realizaci zakázek a vytvářet doplňující kalkulace dle průběhu zakázek, vypracovávat výkazy výměr do projektů, komunikovat s projektovými manažery a nákupním oddělením.

Podíváš se i do terénu při obhlídkách staveb. Budeš kontrolovat úplnost projektové dokumentace a vypočítávat náklady na umístění staveb.

Co u nás získáš

  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • nástupní mzdu dle kvalifikace a zkušeností
  • odměny dle výkonu a výsledků
  • úhradu očkování proti klíšťové encefalitidě
  • možnost firemní bezúročné půjčky
  • firemní sportovní a společenské akce
  • akciový plán pro zaměstnance
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní a důchodové pojištění
  • příspěvek na stravování (cca. 1600 Kč/měsíc)

Vítané zkušenosti

  • máš SŠ, případně VŠ vzdělání nejlépe se zaměřením na elektro
  • můžeš být čerstvým absolventem či studentem distančního studia
  • umíš pracovat v MS Excel - pokročilá znalost
  • orientuješ se v projektové dokumentaci
  • jsi samostatný, zodpovědný a ochotný se dále vzdělávat
  • máš logické uvažování a aktivní přístup k práci
  • umíš případně pracovat s rozpočtovacím SW (např. KROS, Callida, RTS)
  • máš řidičský průkaz sk. B a jsi aktivní řidič

  • Plzeň
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Jak taktně odmítnout pracovní nabídku?

Přijmout práci umí každý. Jak se ale zachovat v případě, kdy potřebujete firmu odmítnout? Je totiž možné, že obdržíte několik nabídek naráz.