Tato pozice již není k dispozici.

Vedoucí údržby

Plný úvazek
Krupka
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Nestlé Česko

Pozice

Popis pozice

  • Zabezpečovat běžnou a střední opravu výrobních zařízení, opravu a výrobu náhradních dílů a rozvodů energií, organizovat a řídit technické služby ve výrobě tak, aby byla zajištěna plynulost výroby a provozuschopnost výrobních zařízení
  • Metodicky řídí pracovníky zabezpečující údržbu ostatních středisek závodu, poskytuje odbornou pomoc při realizaci běžných a středních oprav výrobních prostředků
  • Organizuje činnosti vedoucí k odstranění poruch, provádí pravidelné prohlídky strojního zařízení
  • nárokuje potřebný materiál, náhradní díly, nářadí, dbá o jejich efektivní využití, plní úkoly vyplývající z preventivní údržby
  • Zajišťuje kooperaci u profesí, které nelze provádět vlastní silou, koordinuje činnosti tak, aby nedocházelo ke zbytečným prostojům výroby
  • Shromažďuje informace v celé šíři technické vybavenosti, vede evidenci požadavků a výkresové dokumentace, provádí registraci a archivaci
  • Spolupracuje při zpracování koncepčních řešení, výhledových studií v technické oblasti
  • Spolupracuje s externími dodavateli
  • zajišťuje a předává potřebné údaje
  • Řídí, organizuje a kontroluje práci podřízených oddělení, koordinuje jejich spolupráci pro zajištění úkolů a sleduje jejich realizaci, sám plní zadané úkoly
  • Odpovídá za dodržování platných právních a interních závodových předpisů v oblasti hygieny, sanitace, dobré výrobní praxe a bezpečného výrobku, bezpečnosti práce a ochrany životního prostředí
  • Věnuje systematickou pozornost zlepšování pracovních podmínek
  • podporuje snahy o jejich zlepšení
  • Vede, organizuje, hodnotí a kontroluje své podřízené, koordinuje jejich spolupráci pro zajištění úkolů a sleduje jejich realizaci, sám plní zadané úkoly. Využívá coaching v rámci projektů, komunikuje s podřízenými ohledně NCE a TPM, zavádění změn a nových iniciativ
  • Dbá na správné zařazení pracovníků podle jejich kvalifikace, schopností a platného klasifikačního systému a jejich další rozvoj. Rozvíjí jejich iniciativnost a motivovanost
  • Zastoupení technického manažera
  • Odpovídá za dodržování efektivity a rozpočtu v řízené oblasti
  • Technické instukce a školení pracovníků údržbyMísto výkonu práce – KrupkaNezaujalo Vás to? Hledejte další zajímavé pozice na www.karieravnestle.cz
  • Zaujalo Vás to? Čtěte dál!

Co u nás získáš

  • Roční bonus 15%
  • Odměna za doporučení zaměstnance až 80 000 Kč
  • Odměna za vytrénování zaměstnance
  • 25 dní dovolené
  • Sick day
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Příspěvek 1000 Kč měsíčně do Cafeterie
  • Dotované stravování přímo v závodě
  • Masáže v pracovní době
  • Občerstvení na pracovišti zdarma (káva a nápoje)

Požadavky na pozici

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • 5 let zkušeností s prací v technické oblasti
  • Zkušenost s vedením kolektivu (technický tým, mechanici, elektromechanici, kontraktoři) nebo vedení technického projektu
  • Ideálně zkušenost s plánováním preventivní údržby a výkonem údržby
  • AJ – stredně pokročilá
  • Týmový hráč, který se chová k lidem tak, jak chce, aby se k němu chovali oni
  • A co se osobnosti a přístupu týče, hledáme zaměstnance, kteří jsou schopni, ale hlavně ochotni: pracovat spolehlivě a pečlivě; učit a rozvíjet se a neustále se zlepšovat v tom, co dělají; přizpůsobovat se změnám (tak, jak se mění svět, mění se i naše práce); komunikovat a řešit problémy i ve složitějších situacích; zvládat stres, občas se mu prostě nevyhneme (stejně jako v životě); a hlavně, hledáme zaměstnance, kteří mají chuť pracovat a nehledají výmluvy, ale řešení problémů…