Tato pozice již není k dispozici.

Trainee na finanční oddělení

Částečný úvazek
Olomouc
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Nestlé Česko

Pozice

Popis pozice

Chcete získat pracovní zkušenosti a odstartovat svou kariéru na finančním oddělení? Přijďte pracovat k nám do Nestlé. Pod vedením zkušených odborníků nahlédnete do toho, jak funguje reálný svět businessu a zároveň budete mít prostor realizovat se při koordinaci vlastních projektů.

NA ČEM BUDETE PRACOVAT?

• Digitalizace výrobních procesů
• Analýza zjištěných dat
• Návrhy akcí ke zlepšení procesů
• Komunikace s výrobou

POŽADUJEME:

• Studenta/studentku VŠ finančního zaměření (podmínkou)
• Výborné analytické dovednosti
• Komunikační dovednosti na vysoké úrovni
• Proaktivitu a chuť učit se novým věcem
• Flexibilitu (rozsah práce jsou 2–3 dny v týdnu)
• Pokročilou znalost MS Office (především MS Excel)
• Anglický jazyk na úrovni B2
• Schopnost pracovat v týmu i samostatně

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

• Jedinečnou odbornou pracovní zkušenost
• Dlouhodobou spolupráci s možností trvalého zaměstnání po ukončení VŠ
• Zajímavou práci pro největší a v České republice nejrychleji se rozvíjející FMCG společnost
• Práci v profesionálním týmu
• Každodenní využití anglického jazyka

Benefits

  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Závodní stravování
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce