Tato pozice již není k dispozici.

Trainee do Development týmu

Smlouva na dobu určitou
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Nestlé Česko

Pozice

Popis pozice

V rámci vývojového týmu budeš mít možnost si vyzkoušet programování nejen frontendu, ale i backendu a databáze. Při vývoji aplikací nám agilní přístup není cizí. Jsme malý tým s vysokou mírou autonomie, který si sám určuje technologická řešení. Hledáme samostatného a odpovědného mladého člověka, s chutí učit se novým věcem!

NA ČEM BUDEŠ PRACOVAT?

Vývoj aplikací na základě zadání od koordinátora vývoje.
Práce na změnách ve stávajících aplikacích.
Příprava testovacích plánů a testování aplikací.
Podílení se na začlenění nových technologií do vývoje aplikací v prostředí Nestlé.
Správa projektové dokumentace.
Spolupráce na řešení vzniklých problémů.

HODÍŠ SE K NÁM, POKUD:

Jsi vysokoškolský student
Zajímá tě programování a chceš se mu do budoucna věnovat
Máš znalost programovacích jazyků C#, T-SQL, .net
Jsi zodpovědný/á a rád/a se učíš nové věci
Znalost Javascript výhodou

CO TI MŮŽEME NABÍDNOUT?

Rozvojový program s možností se dále vzdělávat
Sehraný a sympatický tým, co se na tebe těší
Kariérní rozvoj a možnost dlouhodobé spolupráce
Flexibilitu, částečnou možnost práce z domova
Inspirující a atraktivní pracovní prostředí
Firemní laptop, mobilní telefon a příspěvky na stravování

Požadavky na pozici

Viz výše