Tato pozice již není k dispozici.

Trade Marketing Specialist - B2B

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Nestlé Česko

Pozice

Popis pozice

Jsme profíci! Pod naším logem najdete ucelenou nabídku výrobků pro všechny gastronomické provozy, restaurace i kavárny. Do přípravy jídla dáváme nejen srdce a své zkušenosti, ale hlavně kvalitní suroviny. Připojte se k týmu Nestlé Professional, podělte se s námi o své zkušenosti a pomozte nám zůstat na vrcholu.

NA ČEM BUDETE PRACOVAT:

• Vymýšlení a realizace projektů pro rozvoj prodejních kanálů (B2B) - např. promo akce pro koncové zákazníky (příprava, nákup a spravování POS materiálů, eventy a ad-hoc aktivity)
• Spolupráce na vývoji a přípravě kanálových strategií pro vybrané kanály
• Vyhodnocování aktuální situaci na trhu dle relevantních zdrojů a následné nastavení rozvojových aktivit
• Úzká spolupráce napříč odděleními, především s obchodním týmem
• Příprava podkladových materiálů a prezentací pro obchodní tým
• Zodpovědnost za čerpání rozpočtu
• Práce s interními daty a jejich vyhodnocování, reporting
• Správa a budování databáze zákazníků, listingové prezentace

HODÍTE SE K NÁM POKUD:

• Máte SŠ/VŠ vzdělání
• Máte min. 2 roky zkušeností v oblasti trade marketingu, B2B zkušenost je velkou výhodou
• Máte zkušenosti s jednáním s obchodními týmy
• Jste pokročilí v anglickém jazyce
• Ovládáte MS Office (zejména Excel)
• Máte kreativní a inovativní myšlení, prezentační a komunikační dovednosti
• Umíte pracovat samostatně a dodržujete termíny

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:

• Příjemné pracovní prostředí kladoucí důraz na dlouhodobou spokojenost zaměstnanců
• Vztahy založené na vzájemné spolupráci a otevřené komunikaci
• Příležitost pro profesní rozvoj a realizaci vlastních nápadů
• Zelené kanceláře v blízkosti přírody

PLUS

Služební telefon a notebook, týden dovolené navíc, flexibilní pracovní doba, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, nabídku zaměstnaneckých výhod, kde si můžete vybrat benefity dle svých individuálních preferencí, (např. aktivity z oblasti sportu, kultury, zdraví, vzdělávání a cestování), příspěvek na výrobky dětské výživy, příspěvek na stravování, program výhod pro rodinné příslušníky s výraznými slevami na vybrané hlasové a datové tarify, odměna dárcům krve, příspěvek na sportovní aktivity … a spoustu dalších benefitů

Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete nám svůj životopis. V případě, že Váš profil bude odpovídat požadavkům na tuto pozici, velmi rádi se s Vámi setkáme osobně.

Těšíme se na Vás!