Tato pozice již není k dispozici.

Skladník

Plný úvazek
Olomouc
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Nestlé Česko

Pozice

Popis pozice

  • Bez Vás se v našem závodě nic nepohne
  • vlastními rukami, paletovým nebo vysokozdvižným vozíkem budete manipulovat se surovinami, obaly a hotovým zbožím, od vychystávání pro výrobu až po expedici hotového zboží
  • Abychom měli přehled o pohybu materiálů po závodě a stavu našich skladů, budete provádět pravidelné inventury, pracovat s dodacími listy, čtečkou čárových kódů a taky trochu na PC (SAP)
  • Budete součástí týmu zkušených profesionálů pod vedením šéfa skladu Místo výkonu práce
  • Olomouc Nástup možný ihnedJedná se o práci na dvě směny (ranní a odpolední)Nezaujalo Vás to? Hledejte další zajímavé pozice na www.karieravnestle.cz
  • Zaujalo Vás to? Čtěte dál!

Co u nás získáš

  • Ihned po nástupu do hlavního pracovního poměru:
  • Týden dovolené navíc
  • Osobní hodnocení
  • Příspěvek na dětskou výživu
  • Možnost nákupu výrobků Nestlé
  • Stravování za dotovanou cenu
  • Nápoje na pracovišti
  • Odměna dárcům krve
  • Podpora vzdělávacích aktivit
  • Příspěvek na sportovní aktivity – sportovní fond
  • Účast na akcích v programu Plus pro Vás od Nestlé
  • Masáže
  • Referrál (odměna za nábor)Po ukončení zkušební doby v hlavním pracovním poměru (dle stanovených pravidel):
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Sociální výpomoc pro překlenutí tíživé situace
  • Sociální výpomoc pro mimořádné závažné případyDalší výhody zaměstnanců na hlavní pracovní poměr:
  • Body pro nákup volnočasových aktivit v programu Benefit Plus
  • Návratné bezúročné půjčky
  • Odměna k pracovnímu a životnímu jubileu
  • Slevy a nabídky sjednané s jinými společnostmi

Požadavky na pozici

  • Škola dobrá, praxe lepší, chuť do práce nejlepší
  • Žijeme v době digitální – práce s PC by Vám neměla dělat problémy
  • Pokud máte „řidičák“ na elektrické nebo vysokozdvižné vozíky, máte velkou výhodou
  • Týmový hráč, který se chová k lidem tak, jak chce, aby se k němu chovali oni
  • A co se osobnosti a přístupu týče, hledáme zaměstnance, který je schopný, ale hlavně ochotný: pracovat spolehlivě a zodpovědně (pryč jsou ty časy, kdy všechno bylo všech a nic nikomu nepatřilo); učit se a rozvíjet se; neustále se zlepšovat v tom, co dělá; přizpůsobit se změnám (tak, jak se mění svět, mění se i naše práce); komunikovat a řešit problémy i ve složitějších situacích (nehledá výmluvy, ale řešení problémů); zvládá stres (občas se mu prostě nevyhneme tak, jako v běžném životě); a hlavně, hledáme člověka, který má chuť pracovat a váží si své práce!