Tato pozice již není k dispozici.

Sales Trainee Nestlé Professional

Smlouva na dobu určitou
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Nestlé Česko

Pozice

Popis pozice

NA ČEM BUDEŠ PRACOVAT?

• Podpora Key Account a Area Sales Managerů - reporty, vyhodnocování dat, příprava prezentací, pozvánek aj.
• Příprava prezentací, správa a analýza dat - sales
• Příprava prodejních reportů, sledování prodejů, distribuce, podílů na trhu, konkurence aj.
• Interní komunikace směrem k oddělení Field Sales Force, Trade Marketingu, Marketingu
Supply Chain atd.
• Práce na samostatných projektech

HODÍŠ SE K NÁM, POKUD:

• Jsi student (podmínkou) a můžeš odpracovat 75 hodin měsíčně (2 – 3 dny v týdnu)
• Máš proaktivní přístup, dokážeš logicky uvažovat
• Jsi zodpovědný, nezávislý a pozorně se díváš i na detail
• Umíš si dobře rozvrhnout čas, nebojíš se komunikovat s různými stranami
• Umíš si svoje projekty dobře zorganizovat, což někdy vyžaduje i multitasking
• Skvěle zvládáš práci v Excelu a nebojíš se Powerpointu
• Umíš komunikativně anglicky

CO TI MŮŽEME NABÍDNOUT?

• Různorodé projekty, které posílí jak tvůj osobní rozvoj, tak tvé pracovní znalosti a zkušenosti
• Roční spolupráci formou Dohody o pracovní činnosti
• Rozvojový program s možností se dále vzdělávat
• Sehraný a sympatický tým, co se na tebe těší
• Kariérní rozvoj a možnost dlouhodobé spolupráce
• Flexibilitu, částečnou možnost práce z domova