Tato pozice již není k dispozici.

Sales Support Specialist

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Nestlé Česko

Pozice

Popis pozice

Jste lovci, kteří ví, jak zajistit hladký průběh prodejních procesů? Znáte prodejní techniky a uzavírání obchodů je pro vás hračka? Naše oddělení prodeje si hýčká své zákazníky a zajišťuje, aby byly jejich potřeby a požadavky vyslyšeny. Udržujeme blízké vztahy se stávajícími zákazníky a neustále hledáme nové příležitosti. Staňte se ambasadory značky Nestlé a přispějte k tomu, aby naše produkty byly komukoliv dostupné.

NA ČEM BUDETE PRACOVAT:
  • Aktivní spolupráce na projektu automatizace a robotizace administrativních činností v oddělení prodeje.
  • Analyzování stávajících procesů a případná transformace projektu do automatizace včetně proškolení případných uživatelů.
  • Administrativní podpora prodejního týmu.
  • Správa faktur, dobropisů a reklamací.
  • Ad hoc úkoly.

Co u nás získáš

  • Příjemné pracovní prostředí kladoucí důraz na dlouhodobou spokojenost zaměstnanců.
  • Vztahy založené na vzájemné spolupráci a otevřené komunikaci.
  • Příležitost pro profesní rozvoj a realizaci vlastních nápadů.
  • Zelené kanceláře v blízkosti přírody.

    PLUS

    Služební telefon a notebook, týden dovolené navíc, flexibilní pracovní doba, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, nabídku zaměstnaneckých výhod, kde si můžete vybrat benefity dle svých individuálních preferencí, (např. aktivity z oblasti sportu, kultury, zdraví, vzdělávání a cestování), příspěvek na výrobky dětské výživy, příspěvek na stravování, program výhod pro rodinné příslušníky s výraznými slevami na vybrané hlasové a datové tarify, odměna dárcům krve, příspěvek na sportovní aktivity … a spoustu dalších benefitů

    Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete nám svůj životopis. V případě, že Váš profil bude odpovídat požadavkům na tuto pozici, velmi rádi se s Vámi setkáme osobně.

    Těšíme se na Vás!

Požadavky na pozici

  • Jste komunikativní, samostatný, máte smysl pro zodpovědnost.
  • Máte výborné analytické schopnosti a organizační dovednosti.
  • Máte středně pokročilou úroveň AJ.
  • Jste schopný se samostatně učit nové věci.
  • Ovládáte dobře MS Office 365.
  • Znalost Automation Anywher a Logia je výhodou.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".