Nestlé Česko

QA Data Specialist

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Olomouc

  • Foodservice, Lahůdky
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Olomouc

Tato pozice byla obsazena!

Nestlé je přední světovou potravinářskou firmou, podnikající v oblasti výživy, zdraví a zdravého životního stylu. Společnost založil Henri Nestlé ve Švýcarsku v roce 1866. V České republice a na Slovensku patří Nestlé jako významnému výrobci a zaměstnavateli dlouhodobě jedno z předních míst v rámci tuzemského potravinářského průmyslu.

Popis pozice

  • zajišťovat komunikaci s dodavateli surovin z hlediska požadavků QA
  • udržovat aktuální dokumenty pro suroviny
  • vytvářet a udržovat platné Nestlé nákupní specifikace surovin v systému GREAT
  • zajišťovat komunikaci s dozorovým orgánem SVS (Státní Veterinární Správa)
  • vytvářet a udržovat v platné a aktuální formě HACCP surovin, QMS surovin
  • zajišťovat proces VAM (Vendor Approval Management)
  • zajišťovat systém Alergenového managementu a znalost alergenových matic
  • zajišťovat komunikaci s oddělením Legislativy HO Praha
  • právo zapisovat výsledky a provádět uvolnění surovin, obalů
  • spolupracovat s oddělením Vývoje na schvalování nových surovin

Co u nás získáš

  • Ihned po nástupu do hlavního pracovního poměru:
  • Týden dovolené navíc
  • Pružná pracovní doba pro administrativní pozice a technicko
  • hospodářské

    pracovníky (THP)

  • Flexi dny pro administrativní pozice a technicko
  • hospodářské pracovníky
  • Příspěvek na dětskou výživu
  • Možnost nákupu výrobků Nestlé
  • Stravování za dotovanou cenu
  • Nápoje na pracovišti
  • Odměna dárcům krve
  • Podpora vzdělávacích aktivit
  • Příspěvek na sportovní aktivity – sportovní fond
  • Účast na akcích v programu Plus pro Vás od Nestlé
  • Masáže
  • Referrál (odměna za nábor)

    Po ukončení zkušební doby v hlavním pracovním poměru (dle stanovených pravidel):

  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Sociální výpomoc pro překlenutí tíživé situace
  • Sociální výpomoc pro mimořádné závažné případy

    Další výhody zaměstnanců na hlavní pracovní poměr:

  • Body pro nákup volnočasových aktivit v programu Benefit Plus
  • Návratné bezúročné půjčky
  • Odměna k pracovnímu a životnímu jubileu
  • Slevy a nabídky sjednané s jinými společnostmi

Vítané zkušenosti

  • VŠ nebo středoškolské odborné vzdělání v oblasti potravinářství nebo příbuzných oborů výhodou
  • Znalosti v oblasti hygieny a bezpečnosti potravin
  • Anglický jazyk komunikativně slovem i písmem
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Neverbální komunikace na pohovoru

Profesní dráha, seznam dovedností, softskills... po hodinách práce máte pocit, že je vaše CV správně vymazlené...