Tato pozice již není k dispozici.

Project Manager & Technical support & Internal consultant

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Nestlé Česko

Pozice

Popis pozice

Pokud chcete porozumět tomu, jak se dělá business v nevětší potravinářské firmě na světě, na této pozici máte jedinečnou šanci být u toho a zároveň využívat a rozvíjet moderní technologie.

HLEDÁME:

Hledáme experta, který se orientuje jak v technologiích podporujících procesy v salesu a marketingu (např. pro řízení promočních aktivit), tak i v dalších tématech úzce propojených s businessem. Tato funkce je „parťákem” a interním konzultantem pro kolegy ze sales a marketingu, podporuje je ve využívání současných technologií efektivně, a je také neocenitelným pomocníkem při hledání nových příležitostí s využitím nových technologií. Hledáme člověka, který dokáže porozumět businessu, číst v datech, řešit technické problémy ale zároveň také spolu s kolegy z komerčních funkcí proaktivně hledá způsoby, jak náš business posunout o krůček dál. Důležité jsou výtečné komunikační a organizační schopnosti, zkušenost s projektovým řízením a znalost svěřených technologií (zejména Trade activity management applikace a SAP CRM).

OČEKÁVÁME OD VÁS:

  • Technologické zastřešení SAP CRM procesů v oblasti Marketing & Sales, a lokální expertýza pro AFO
  • Technologické zastřešení Logia (interního nástroje na správu trade aktivit), nastavení a vyhodnocení dashboardů a KPIs, zaškolení uživatelů a aktivní hledání nových procesů a postupů, které mohou vést ke zvýšení efektivity
  • Správa dalších aplikací v oblasti Marketing & Sales např. Invoice workflow, podpora implementace konkrétních aplikací/nových technologií ve svěřených oblastech (např. uplatnění office 365 e.g. teams, smart apps, RPA atd.)
  • Implementace nových globálních a lokálních technických řešení - projektový managementu, testování a školení uživatelů
  • Znalost problémů a potřeb komerčních funkcí, účast na strategických poradách a blízká spolupráce s kolegy z oddělení Salesu a Marketingu (Sales support, Key account managers, Brand management, Trade), s kolegy z globální IT organizace, Development IT týmu, atd.
  • Zajišťování standardů Nestlé v oblasti technické bezpečnosti
  • Možnost rozvoje v oblasti Business Analytics (datové toky v rámci firmy – efektivnější využívání) i RPA (jako správce projektů pro komerční oblasti, v případě zájmu i jako developer)

HODÍTE S K NÁM, POKUD:

  • Užíváte anglický jazyk na pokročilé úrovni (písemný i mluvený projev)
  • Máte výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Máte rozvinuté analytické schopnosti, logické myšlení a zájem o oblast IS/IT a jste technicky zdatný/á
  • Jste proaktivní a odpovědný/á a umíte se samostatně rozhodovat a řešit problémy
  • Znáte procesy v SAP (technologii na řízení promocí – výhodou)
  • Máte prokazatelnou zkušenost s projektovým řízením

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:

  • Příjemné pracovní prostředí kladoucí důraz na dlouhodobou spokojenost zaměstnanců
  • Vztahy založené na vzájemné spolupráci a otevřené komunikaci
  • Příležitost pro profesní rozvoj a realizaci vlastních nápadů
  • Zelené kanceláře v blízkosti přírody

PLUS

Služební telefon a notebook, týden dovolené navíc, flexibilní pracovní doba, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, nabídku zaměstnaneckých výhod, kde si můžete vybrat benefity dle svých individuálních preferencí, (např. aktivity z oblasti sportu, kultury, zdraví, vzdělávání a cestování), příspěvek na výrobky dětské výživy, příspěvek na stravování, program výhod pro rodinné příslušníky s výraznými slevami na vybrané hlasové a datové tarify, odměna dárcům krve, příspěvek na sportovní aktivity … a spoustu dalších benefitů
Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete nám svůj životopis. V případě, že Váš profil bude odpovídat požadavkům na tuto pozici, velmi rádi se s Vámi setkáme osobně.

Těšíme se na Vás!