Tato pozice již není k dispozici.

Nespresso Webmaster

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Nestlé Česko

Pozice

Popis pozice

Do našeho eCommerce týmu hledáme nadšeného webmastera, který si vezme na starosti správu našich digitálních kanálů (web, mobilní aplikace, eshop) a jejich obsah tak, aby pro našeho zákazníka nabízely ten nejlepší uživatelský zážitek, stejně jako šálek naší voňavé kávy.

JAKO WEBMASTER BUDETE

  • spravovat obsah eshopu v reakci na sezónní globální i lokální kampaně
  • optimalizovat trvalý obsahu webových stránek
  • zlepšovat konverzní cesty na digitálních kanálech
  • provádět akceptační testy (front-end i back-end) v koordinaci s týmem IT, abyste zajistili dostupnost platformy a funkcí pro všechny digitální kontaktní body
  • aktivně komunikovat s mezinárodním Nespresso eCommerce týmem

BUDEME SI ROZUMĚT, POKUD

  • máte zkušenosti s provozováním eshopu (správa obsahu, merchandising, testování A / B a personalizace)
  • ovládáte HTML, CSS, Javascript a orientujete se v kódu a umíte jej upravit
  • máte zkušenosti s různými CMS systémy
  • se nebojíte aktivně komunikovat v angličtině

PROČ SE K NÁM PŘIPOJIT?

  • nabízíme kreativní práci v příjemném týmu a nové kanceláři
  • získáte u nás příležitost být součastí rychle roustoucího ebusinessu
  • svoji pracovní dobu si rozvrhnete flexibilně, můžete kombinovat práci v kanceláři s homeofficem
  • do práce dojedete v pohodě na kole a kolo si v kanceláři uschováte
  • podporujeme profesionální a osobní růst
  • nabízíme plnohodnotý balíček výhod: 5 týdnů dovolené + 5 dalších flexy dní, stravování ve firemní restauraci s příspěvkem zaměstnavatele, příspěvky na volnočasové activity přes program Benefit Plus, zvýhodněnou Multisport kartu, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, všechny produkty Nespresso a Nestlé za zvýhodněné ceny a další benefity.