Tato pozice již není k dispozici.

Nespresso B2B Sales Account Manager

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Nestlé Česko

Pozice

Popis pozice

Láká vás práce s nádechem elegance? Objevili jste v sobě obchodního ducha? Baví vás akvizice a hledání nových zákazníků? Užíváte si vyjednávání, rádi komunikujete a prezentujete?

A chcete s námi nabízet zážitek z dobré kávy v prostředí kanceláří?

Rádi vás poznáme!

JAKO NÁŠ B2B AMBASADOR

• Se zaměříte na vyhledávání nových B2B zákazníků v segmentu kanceláří v regionu Praha a Čechy.
• Budete pečovat o stávající zákazníky v daném regionu.
• Podpoříte prezentaci a visibilitu našich Nespresso produktů v regionu, včetně organizace eventů.
• Podpoříte image Nespresso jako prémiové značky.

CO NA VÁS OCENÍME?

• Určitě proaktivitu a chuť samostatně se rozhodovat.
• Flexibilitu cestovat v rámci ČR.
• Předchozí zkušenosti v B2B oblasti, ideálně právě v segmentu OFFICE.
• Pokud se nebojíte mluvit a občas prezentovat anglicky.

KDYŽ SE K NÁM PŘIDÁTE…

• Čeká vás práce, která bude vonět po kávě.
• Přidáte se k pohodovému týmu v naší Nespresso rodině.
• Budete pracovat v příjemné moderní kanceláři v Modřanech (nedávno jsme ji zrekonstruovali).
• Oceníte dynamický prodejní bonus.
• Pracovní dobu si sami rozvrhnete, částěčně můžete pracovat z domova.
• Podpoříme vás ve vašem profesním i osobním rozvoji.

SAMOZŘEJMOSTÍ JE U NÁS

• 5 týdnů dovolené a až 5 flexi dnů navíc; služební automobil a mobilní telefon i pro soukromé využití, notebook; stravenky s příspěvkem zaměstnavatele; firemní restaurace přímo v budově; příspěvek na penzijní/životní připojištění, zvýhodněná Multisport karta, program volnočasových aktivit Benefit Plus; slevy na všechny firemní výrobky/služby

a další výhody.

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Auto i pro soukromé účely
  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".