Tato pozice již není k dispozici.

Nespresso Boutique Coffee Specialist

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Nestlé Česko

Pozice

Popis pozice

Na této pozici budete

• komunikovat se zákazníky Nespresso boutique (uvítání, zjišťování jejich potřeb)
• aktivně se podílet na prodeji všech Nespresso produktů (káva, kávovary,
příslušenství) a prezentovat nabízené služby a produkty
• poskytovat podporu stávajícím i potenciálním členům Nespresso Clubu ohledně produktů a služeb
• poskytovat podporu při správě zákaznického účtu členů Nespresso Clubu (registrace nových členů, změny, podpora při prvním nákupu, aktualizace databáze zákaznických informací)
• poskytovat podporu při řešení problémů zákazníků
• zjišťovat možné příčiny poruch přístrojů nahlášených zákazníky tak, aby byl jejich problém co nejrychleji a nejefektivněji vyřešen
• denně doplňovat kávu, kávovary, příslušenství
• odpovídat za správnost hotovostních plateb i plateb kartou, spolupracovat s účetním oddělením
• zajišťovat čistotu a pořádek v prostorách boutique (uspořádání a vystavení produktů, správné vybavení, správná prezentace).
• dohlížet na bezpečnost prostředí v prostorách boutique.

Požadujeme

• SŠ vzdělání, vhodné i pro absolventy
• zkušenost s prodejem prémiové značky výhodou
• dobrá znalost Microsoft Office
• znalost AJ na komunikativní úrovni (B1) + další cizí jazyk výhodou
• výborné komunikační a vyjednávací dovednosti s různými typy zákazníků (schopnost naslouchat, porozumět potřebám zákazníka, umět vzbudit zákazníkův zájem)
• zdvořilé vystupování
• proaktivní přístup, dochvilnost a disciplínu
• odolnost vůči stresu
• časovou flexibilitu (práce na směny i o víkendu).

Nabízíme

• práci v inspirativním prostředí se zázemím korporátní společnosti
• atraktivní finanční ohodnocení s variabilní složkou závislou na individuálním výkonu
• příležitosti pro osobní a profesní rozvoj
• firemní a týmové akce

… a bohatý benefitní balíček

• 1 týden dovolené a až 3 flexi dny navíc
• příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
• stravenky s příspěvkem zaměstnavatele
• bodový program Benefit Plus pro nákup volnočasových aktivit dle vlastních preferencí (sport, kultura, zdraví, wellness, cestování, slevy)
• příspěvek na dětskou výživou
• Nespresso kapsle, kávovary včetně příslušenství a další Nestlé produkty za zvýhodněné ceny a další výhody (od odměn za nábor, příspěvek na sport, sociální výpomoci po odměny dárcům krve).