Tato pozice již není k dispozici.

Specialista prodeje pro butiky Nespresso

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Nestlé Česko

Pozice

Popis pozice

Máte chuť stát se ambasadorem prémiové značky a spolu s námi nabízet skvělý požitek z kávy? Máte týmového ducha? Nevadí Vám pracovat na směny a o víkendech?

Nové kávové srdcaře hledáme do našeho týmu butiku v Pařížské, na Chodově a Smíchově.

S námi se stanete odborníkem na kávu a přitom budete

• komunikovat se zákazníky Nespresso boutique a pomáhat jim s výběrem kávy, kávovarů a jiného příslušenství
• aktivně se podílet na prodeji všech našich produktů
• pomáhat při řešení problémů zákazníků
• podílet se na běžném chodu butiku
• dohlížet na bezpečnost prostředí v prostorách butiku.

Budeme si rozumět, pokud

• máte zkušenost s prodejem prémiové značky (to je velkou výhodou)
• máte chuť naučit se používat nové interní programy (zaučíme Vás)
• rádi komunikujete a nedělá Vám problém vyjít s různými typy zákazníků
• sami oceníte vysokou úroveň zákaznického servisu
• jste časově flexibilní (u nás pracujeme na směny i o víkendu)
• máte alespoň SŠ vzdělání.

U nás je samozřejmostí

• práce v inspirativním prostředí se zázemím korporátní společnosti
• atraktivní mzdové ohodnocení s variabilní složkou závislou na individuálním výkonu
• příležitosti pro osobní a profesní rozvoj
• firemní a týmové akce

… a bohatý benefitní balíček

• 25 dní dovolené a až 3 flexi dny navíc
• příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
• stravenky s příspěvkem zaměstnavatele
• bodový program Benefit Plus pro nákup volnočasových aktivit dle vlastních preferencí
• příspěvek na dětskou výživou
• Nespresso kapsle, kávovary včetně příslušenství a další Nestlé produkty za zvýhodněné ceny a další výhody (od odměn za nábor, příspěvek na sport, sociální výpomoci po odměny dárcům krve).

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".