Tato pozice již není k dispozici.

Nespresso B2B Business Operations Coordinator

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Nestlé Česko

Pozice

Popis pozice

Jako B2B Business Operations Coordinator bude vaší hlavní odpovědností:

• Business support a vedení B2B projektů - především zajištění administrativní podpory B2B týmu a projektů, jejich řízení od vzniku až do samotné implementace a dohled nad efektivním řízením administrativní činnosti
• Správa a komunikace projektů ve spolupráci s ostatními odděleními
• Analýza prodejních výsledků, zajištění podpory (reporty, analýzy) pro náš obchodní B2B tým
• Správa zásob prodůktů a v té návaznosti návrhy na optimalizaci
• Navrhování iniciativ a činností pro dosahování prodejních cílů
• Výborné vedení klientských vztahů a jejich udržování

Očekáváme od Vás

• VŠ vzdělání se zaměřením na marketing, ekonomii nebo obchod
• 3-5 let zkušeností v oblasti Operations, ideálně v sektoru B2B
• 1-2 roky zkušeností s projektovým managementem
• 1-2 roky zkušeností z obchodu, ideálně prostředí FMCG nebo luxusní značky
• Anglický jazyk na dobré úrovni
• Proaktivní přístup, samostatnost v rozhodování
• Motivaci a flexibilitu, byznysové chápání a strategické uvažování
• Schopnost spolupráce napříč různými odděleními
• Vysoké organizační schopnosti, umět prioritizovat

Samozřejmostí je u nás

• Práce v inspirativním prostředí se zázemím korporátní společnosti
• Pečlivé zaškolení a možnosti dalšího rozvoje
• 5 týdnů dovolené a 3 flexi dny navíc
• Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
• Slevy na všechny firemní výrobky/služby

… a mnoho dalších výhod!

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".